21 Aralık 2016 Çarşamba

DUYURU: Okuyan Kızlar Kulübü - Veda

Okuyan Kızlar Kulübü'nün en özel, en sevdiğim imzası ile VEDA yazısı yazmak varmış kaderimizde.

Hayatta kesişim noktaları vardır, tesadüf der kimisi ben de kader. Kader dediğimiz hayat denen yolda geri dönüşü olmayan ya da en tatlı zamanlarda çıkmaz sokaklarda çıkış aranan bir yolculuk aslında.

Önce sevdiğim yıllarımı verdiğim mesleğime kpss çıkmazını aşamayacağımı kabullenince veda ettim. Derken ilacım kitaplarım dedim bloğuma sarıldım. Günlük dilden kitapların diline ağırlık vermeye başladığım zamanda hiç aklıma gelmedik bir anda bir blog turunda olmayı istediği fark ettim. Bir yol kesişimi de OKK ile oldu. Güldük- eğlendik- yeri geldi mide asitleriyle kıvrandık- fikir ürettik- uykusuz kaldık... unutulmayacak 3 koca yılı aşkın şey yaşadık.

Şimdi gerçeklerle yüzleşme vakti. Bloğumu çok özlüyorum ama ruhen son iki yıldır yazamıyorum. İnstagram çıktı oyalanıyoruz :) Okuyan Kızlar Kulübü'nün bu kadar emeği varken her geçen turda daha az katkı sağladığımı fark etmek diğer grup arkadaşlarım karşısında mahcubiyete sebep oluyor.

En sonunda aklıma dahi gelmeyen ama verilmesi belki de en doğru kararla ayrılma noktasına geldim. Arkadaşlarımızın güzel işlerine engel olmak da istemiyorum. Bu sebeple içim burularak veda ediyorum. Her biri ayrı ilgi alanlarına sahip ama aynı zamanda ayrılmaz dörtlü kızlar en güzel en özel şekilde yollarına devam edecekler. Yaratıcılık ruhlarında olan insanlar durdurulamaz. :)

Sevgiyle kalın OKK sevgiyle kalın OKK vesilesiyle bloğum üzerinden iletişim kurduğumuz nice takip eden güzel yürekler.

OKK üyesi olarak son yazımdır.

Saygılarımla...

Pudra Tozu - tarih84 

Hiç yorum yok: