1 Haziran 2016 Çarşamba

OKK 47. Blog Turu: 2 Aşk Arasında - Terri Osburn


Herkese merhaba!
Okuyan Kızlar Kulübü’nün 47. Blog Tur konuğu Nemesis Yayınları’nın Türk okurlarına tanıştırdığı Terri Osburn’dan 2 Aşk Arasında romanı :) 

İki / 2 yazı mı sayı mı nasıl yazsam çelişkide kaldım doğrusu :) Kitapta ana karakterimiz de sağ olsun pek git gelli, eğlenceli...


Kitabımızı Tanıyalım:

Beth Chandler, tüm hayatını başkalarını memnun etmek için çalışarak geçirmiştir. Avukat olan Beth'in hukuk fakültesine gitme sebebi büyükannesini ve büyükbabasını memnun etmek istemesidir. Nişanlı bir kadın olmasının sebebi ise işkolik erkek arkadaşının evlenme teklifine evet demesidir; üstelik bu teklife sadece onu memnun etmek için evet demiştir.

Nişanlısı Lucas, onu ailesiyle tanıştırmak için Anchor Adası'na götürmek istediğinde de, denizden aşırı derecede korkmasına rağmen gitmeyi kabul eder. Çünkü Beth için en önemli şey budur; başkalarını memnun etmek… Deniz fobisine rağmen nişanlısının ailesiyle tanışmak için onları adaya götürecek feribota biner ama bu yolculuğun sebep olacağı şeylere hazırlıklı değildir. Planladığı bu yolculuk planlamadığı bir aşkı getirdiğinde, Beth için iki aşk arasında kalması ve seçim yapması kaçınılmaz olur. Peki ya bu iki aşktan biri gerçekten imkânsızsa, seçim yapma şansı var mıdır?

Tur Takvimimiz
01.06.2016
Duyuru – Takvim – Çekiliş
Facebook çekiliş için tık tık!!
Instagram çekilişi için tık tık!!

Not: Her iki sosyal medya hesabından ayrı ayrı 1’er kitap hediye. Şansınızı arttırmak için her iki hesaptan da çekilişe katılmanız önerilir. :)

02.06.2016
Pudra Tozu – Bir Ada Hikâyesinde Aşka Düşmenin 5 Klişe Yolu
Kitap Tutkusu – Anchor Island Seri Bilgisi
Kütüphanemden Kitap Manzaraları - Adada Geçen Okunası Aşk Kitapları
Fighting!! – Outer Banks Adalarını Ziyarete Hazır mısınız?

03.06.2015
Yorumlar
Pudra Tozu
Kitap Tutkusu
Kütüphanemden Kitap Manzaraları
Fighting!!

Katkılarından dolayı Nemesis Yayınları’na teşekkür ederiz. 


Hiç yorum yok: