1 Ağustos 2015 Cumartesi

Kiralık Aşk Dizisine Öldümmmm / Ahhh ÖMER Bey ahhh desem :)Bu aralar deliler gibi KİRALIK AŞK rüzgarı var. Yer gök bu diziden bahsediyor desem yeri :) Yıllardır dizi izlemeyen ben bile her cuma gelse de dizi yayınlansa diye bekliyorum :) Delicesine sevdim yahu yok ötesi :) Tabi konu basit: Kiralık ve Aşk iki kelime dizi özeti işte. Haydi azıcık anlatalım keyfim yerinde bu akşam :)
Ahhh bir adet Ömer var bu dizide. İplikçi ailesinin veliahtı. ( Yerim yerim yerimmm) Odunlukta bir numara Ömer nedeni bilinmeyen bir sebepten dedesi ile küs. Dede yaşım ilerledi ölüp gitmeden Ömer'i düzgün bir kızla baş göz edelim isterim der. İşe yaramaz diye adlandırdığı gelin Neriman'a talimat verir. Evlendir oğlanı kap 10 Milyon DOLARLIK YALIYI.  Wuuuuuuu :)Neriman Yengemiz ölürüz ona :) Dizinin ana karakteri. Yürü be Neriman :) Neriman kararlıdır, pek çok sosyetik kız bulur Ömer'e sunar ama hiç biri işe yaramaz. Bir gün çok tesadüfü Ömer'in yolu Defne ile kesişir. Onları gözetleyen Neriman Defneyi avlar. Artık Defne Neriman'ın piyonu olacaktır.

İşe yaramaz ve nerede olduğu meçhul anne - baba, bin tane kötü laf sıralayabileceğim kadar gereksiz karakter annane, yazılmak için yazılmış kız kardeş, sorumsuz bela bir abi ile çilelerle dolu Defne'nin bir gün acilen paraya ihtiyacı olur. Gereksiz abinin kumar borcunu ödemelidir. Devreye Neriman girer ve kiralık bir piyon olarak tehlikeli bir adamın yüreğine sızmalıdır.

Görev zor, izlemek heyecanlı, gülmek garanti :)

İyi seyirler sevgili okurlarım :)

Hiç yorum yok: