20 Mart 2015 Cuma

Kağıttan Kentler Fragmanı Yayınlandı diyecektim bir deeee Cara Delevingne seni hiç sevemedim gitti diye çemkirecektim :)


John Green pek severim. Ne okudun da sevdin diyeceksiniz :) Okuduğum tek kitabı Aynı Yıldızın Altında. Satın alıp okumayı beklettiğim kitapları Alaska'nın Peşinde - İlk Aşk. Anlayacağınız Kağıttan Kentler'i almayı dahi düşünmemişim.

Aynı Yıldızın Altında şu ana kadar izlediğim en iyi kitap uyarlaması olunca Kağıttan Kentleri de okuyup izlesem mi dedim. Bir baktım ki afişte Cara Delevingne yok artık dedim. Çok ticari offf


Cara Delevingne şu an Dünya'nın en popüler gündem malzemesi. İnstagram paylaşımlarının rezilliği, Kim Kardashian kankalığı, lezbiyenliğini açıklayıp pek çok ünlüyle samimi fotoğrafı. Bu fotoğraflar sonrası acaba bu kızla da mı yorumları offf sıkıldım valla yazmıyorum gerisini.

Bir antipatik geliyor, bir sanal, bir yapay, bir yapmacık ıyyy

Vaktim olsa tek tek kızın fotoğraflarını koyup çemkiresim var ama dediğim gibi vaktim olsa.

Tüm bunlara rağmen ahhh John Green tatlı adam, sempatik yazar bak canım senin hatırına bu filmi izleyebilirim. Ama yine de kitabı okurum demiyorum şekerim.


John Green gibi adamlar daha çok yazsın, acı hissedilmeyi talep etsin, ahh Hazel Grace çok güzelsin replikleri havada uçuşsun, zaten çiçekler de açtı böcekler de yakında vızıldar daha ne :)

Ok?
Ok :)

Ortaya karışık hallice bu ara delirmenin eşiğindeki benden sevgiler saygılar efendim :)

Tarih84

1 yorum:

mydestiny dedi ki...

Yazarın okumadığım tek kitabı, şansa bak :) Oyuncu seçimiyle ilgili düşüncelerine aynen katılıyorum. Her yerlerde bu kız varken gidip de bir de filme seçmeleri.. Cıks olmamış!