8 Şubat 2015 Pazar

Kadınların Kurtarıcısı ARNİCA'm Benimmmm :) Arnica Maestro - Tarçın Pasta Evi


Havalar soğumuş güçten iyice düşmüşken ne yapmalı dediğim bir anda dolabı deştim. Evde çürümekten son anda az biraz kurtardığım havuçlarım ve turbumla kolay salata yaptım. Tabi kolay dediğime bakmayın rende yapmak ölüm gibidir benim için.  En dert yandığım konulardandır. Sırf rende için üretilen şu bilindik markaların robotlarından mı alsam derkennn Tarçın Pasta Evi sahibesi tatlı bayanın davetinde hediye gelen Arnica robotumu kullanmaya karar verdim. O gün bu gündür cacık, kış salataları ve daha nice güzel şeyi kolayca yapar oldum :)


Çok teferruatlı işlere gelemeyen ben robotun kullanma klavuzuna bakmadan aklıma estiği gibi çalıştırdım  o kadar basit ama o kadar da zorlu işleri şıp diye yapıyor ki favorim oldu doğrusu :)

Hani reklamlarda derler ya Arnica'm benim valla ben de ara ara diyorum hani :)

Tarçın Pasta Evi bizleri 4. yaşını kutlamak için çağırdı sözde ama her birimizin ne kadar özel günü varsa kutlamaya yetip de artacak kadar hediyeye boğdu bizleri :) Aşağıda katılımcı - destek firmaları göreceksiniz. Vakit buldukça sizlerle paylaşacağım. 


Havalar soğumuşken, kar kapıda geliyor geldi derken ne kadar vitamin deposu yiyecek varsa tüketin derim. Şu zor hayatta hiç birimizin maalesef hasta olma lüksü bulunmamakta.

Güzelliklerle bizleri buluşturan her yeni gün yeni bir işe adım atan çalışkan bayan Tarçın Pasta Evi'ni ziyaret etmenizi öneririm efendim :) TIKTIK

Arnica ürünlerini detaylı incelemek için TIKTIK

Sevgiler...

Tarih84

Hiç yorum yok: