4 Eylül 2014 Perşembe

Senden Önce Ben Kitabı Sinema Filmi Oluyor - Oyuncular Belli Oldu Bile...


 Jojo Moyes’in delicesine sevdiğim kitabı, çok satanlar listesinden aylarca düşmeyen roman "Senden Önce Ben"in film haklarının MGM yapım şirketi tarafından alındığını öğrenmiştik. Şimdi ise merakla beklenen sorunun cevabı geldi! Hangi oyuncu hangi karakteri canlandıracak? 

Louisa Clark:  Emilia Clarke; Will Traynor: Sam Claflin canlandıracakmış.

Luisa için ne düşünsem bilemedim. Balık etli, dağınık saçlı, rengarenk giyimli kısa boylu bir kız nasıl olacak meraktayım. 2015 yazına bomba bir film süper bir haber!!! :))))Senden Önce Ben / Senden SONRA BEN! 

Tartışmalı Bir Konu Harika Bir Anlatım: 

Çokça bahsedildi, boy boy reklam verildi. İzmir Kitap Fuarı'nın en dikkat çeken kitabıydı. Uzun zamandır aklımdaydı. Bayram hediyesi olarak Aynı Yıldızın Altında ve Senden Önce Ben'i aldım. Geçen hafta okudum, çok etkilendim. Duygular biraz dinince derin bir nefes alıp geçtim blog başına. 

Son 100 sayfayı yalnız okuyun diye uyarıyorlar, ağlayacaksınız çok güçlü diyorlardı. Okurken bilindik bir hikayenin eşsiz anlatımıyla karşılaştım. Tamam dedim harika, iyi falan filan eee nedere bu vurucu etki. 2 kez düğümlendim ağladım ağlayacağım. Kitap bitti birkaç saat geçti okuduklarım tek tek , sahne sahne aklıma hücum etti. Başladım mı ağlamaya hey Yarabbim ! :( Size önerim şu, bu kitabı bir şekilde merak edip okuma listenize eklediyseniz biraz bekleyin. Okuduğunuz tüm yorumları hafızadan silin. Sıfırdan başlayın ne hissedecekseniz hissedin, her an nerede bu vurucu sahne diye beklemeyin. Yoksa tadını tam alamayıp, sonrasında hissedip isyan eder konuma- benim gibi -düşmeyin.

Kitap yorumumun devamı için yazımı TIKLAYINIZ

Mutlu günler...

Tarih84

2 yorum:

Asena G. dedi ki...

Gözümde pek canlandıramadım ben bu oyuncuları sanki.. Özellikle kadın oyuncuyu ama izlemeden de bir şey demek istemiyorum. Umarım güzel bir film izleriz. Baya arttı bu kitap uyarlamaları son dönemde..

Sinem Özdemir dedi ki...

Kitabı mahfetmezlerse izlemesi güzel olur.