30 Eylül 2014 Salı

Mutluluk, en karanlık anda dahi bulunabilir...
“Mutluluk, en karanlık anda dahi bulunabilir. Tabii insan ışığı yakmayı hatırlarsa…"

(Harry Potter)


Harry Potter pek çokları gibi benim de hayatımın dönüm noktalarındandır. Yazarın hayata tutunma gücüne hayranım ve şimdi o yazar hayatı kararmış bir kıza yazdığı mektupla yeniden hayatlarımıza ışık oluyor.

Mektubu merak mı ettiniz o halde TIKLAYINIZ

Mutlu günler, umut dolu yarınlar dilerim...

Bir kahve mutluluk sizi en sıkıcı anınızda yakalaması dileğiyle sevgiler...

Tarih843 yorum:

Aslı Seymen dedi ki...

Harry Potter,itiraf etmeseler de,her kesin hayatında çok önemli dönüm noktası olmuştur.İnsanı içine sürüklediği o kocaman dünyayı,kitaplara sığdırmayı başardıysa,bence fazla söze gerek.yok.Aslında onun hayatımıza ne gibi etkileri olduğunu anlatmak için bu küçük yoorum kutusu yetmez.Daha fazla yere ve daha farklı sözlere ihtiyaç var.

Doğrusunu söylemek gerekirse,J.K.Rowling'e çok ihtiyaç var.Her insan onun beynine ve düşünce gücüne sahip olsaydı,bence dünya Hogwarts kadar kadar güvenli bir yer olurdu.

Bazı düşüncesizlerin,kıskançların ve düşünce özgürlüğünü farllı algılayanların yazdıkları bir kaç mide bulandırıcı makaleyi saymazsak,Harry Potter her kesin serisi.Her kes orada kendinden bir şeyler bulabilir.O makaleler de ancak nazar boncuğu niyetinedir.

Blogda yer verdiğin bu haber için sana sonsuz teşekkür ediyorum.Onu seven çok,ama itiraf eden çok az.Sanki Potterhead olmak gülünecek bir şeymiş gibi,utanılması gerekmiş gibi.

Tekrar teşekkürler. :)

Aslı Seymen dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
kitap eylemcisi dedi ki...

habere bakarım ,ok , fotoğrafı merak ettim ama ben , senin mi , gerçekten harikaymış...