3 Eylül 2014 Çarşamba

Hep Seni Bekledim - Jennifer L. Armentrout - Wait for You Serisi


Okuyan Kızlar Kulübü blog turunun son anları. Günlerce elimizden düşmeyen kitabımız Hep Seni Bekledim'i yorumlama zamanı.  Yazarın aldığım ilk kitabı Opsidiyen idi. Ruh öküzünü ben de herkes gibi merak etmiştim. Birkaç saçma yoruma aldanıp okumadım ve zaman ilerledi. Derken HUNTER kitabına tur yaptık ve ben böylece Jennifer'ın o eşsiz dünyasına adım attım. Sonrasında Kış Güneşi kitabını okudum. Fantastik alem biraz bekleyebilirdi ama günümüz aşk için yerimde duramaz oldum. Gün bugünmüş ki Hep Seni Bekledim'i çıktığı gibi okudum. Bu, bu başka bir hikaye bu... duygulara hüzün ve göz yaşı karıştı fenaaa...

"Wait for You - Hep Seni Bekledim" yorumlama vakti!


Wait for You Seri Sırası:


Wait for You - Hep Seni Bekledim #1
Trust in Me #1.5
Be with Me #2
The Proposal #2.5
Stay with Me #3


Fall with Me #4
Forever with Me #5
Fire with Me #6

Seri altı ana kitap ve şimdilik 2 ara kitap şeklinde planlanmıştır. Kitap Tutkusu'nun yazarla gerçekleştirdiği özel röportajda  öğreniyoruz ki şimdiye kadar ki serileri içinde en çok sevdiği kitap Wait for You. Bu da demek ki sevdiği karakterlerden kopmamak için Jennifer yazdıkça yazacak bizler de okudukça okuyacağız :) Hayranlara sevindirici bir haber doğrusu.

Röportaj için TIKTIK
Seri İçerik Bilgisi İçin TIKTIK


Bazı şeyler beklemeye değer…


Hep Seni Bekledim

Yıllar önce bir partide başından talihsiz bir olay geçen Avery ani bir kararla bilinen hayatını geride bırakarak hem kendi bilmediği bir coğrafyaya gider hem de bilinmemenin-tanınmamanın rahatlığını çıkarmak ister. Geçmişin yüklerini sırtından attığını düşünür, takıntılarını minimum seviyeye çeker ve üniversite hayatına adım atar.

Eee hayat işte planları bozmak için engebeli yollar çıkarır.

Okul başlar, dikkat çekmek istemeyen kızımız erkenden okula gitmenin milyon tane yolunu denemişken yine de geç kalır. Geç kalmak ve herkesin gözlerinin üzerinde olmasının yarattığı stresle okula bodoslama dalar. Okulun hatta şehrin en tanınmış erkeğine, seksi tanrısına duvar niyetine toslar ahhaaa bu kadar da yetmez çocuğun kollarına düşer :)

Anlayacağınız üzere güzelliğinin farkında olmayan geçmişinden kaçan bir kız, muhteşem derinliklere sahip mavi gözlü altı kası sekize çıkarak güçte enfes vücuda sahip erkeği ile yollar kesişir. Olmaz denileni oldurmak için de kader esprili şekilde ağlarını örer.

Bu kadar okuduk tam bir klişe değil mi? :) DEĞİL!

Eğlenceli, akıcı, gerçekçi bir hikaye var karşımızda. Acıtasyondan uzak herkesin başına gelecek bir dram var. İşte o herkesin başına gelecek olayın bir de kusursuz anlatımı. Akla bir iki seçenek geldi değil mi bırakın tahminleri ve kitabı okuyun, okutun derim.

Arkadaşlığın dostluğa, esprilerin hayata dair vurucu sözlere dönüştüğü matraklık aleminde gerçekçi bir kitap sizlerle.

Herkesin yüzleşeceği bir derdi, her derdin de atlatılacak bir gücü vardır. Belki de o güç içimizde uyanmayı bekliyordur. Okuyun ve hayatı keşfedin, eğlenin, kafanızı rahatlatın.

Devamını merakla bekliyorum bu hikaye burada bitmezzzz!

Kitap şiddetle tavsiye!1 yorum:

Nilgün Komar dedi ki...

kitabı listeye aldım
ayrıca sana bir sözüm vardı onu da unutmuş değilim ama yıllar oldu yahu
nasıl unutmamak bu
allah gidip kendimi ısıracam ya :)