9 Eylül 2014 Salı

Harika Piç "Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler"


HARİKA PİÇ -  Christina Lauren

Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler
NEFRET x TUTKU + ŞEHVET= X
KARİYER < Y < KARİYER
X = AŞK x Y / SEKS

Kitabı gördüğüm an okuyacağım dedim. Aylarca ha çıktı ha çıkacak diye bekledim. Elime aldım ve bir oturuşta bitirdim. Evet çok sevdim, çok kızdım, küfrettim ve ve veee şimdi yeniden okusam mı diye düşünmekteyim. +18lik bir CEO alemi masalına adım attık. Harikalığın piçi ile açılış yaptık, yabancısı çapkını ve daha nicesine şimdiden merhaba dedik :)


Ryan medya imparatorluğu düşünün. Yakışıklı bir baba iki süper erkek evlat.
Babaları aynı zamanda şirketi var eden adam. Baba Elliot'ın hoş görülü, sakin yapısını büyük oğlu Henry alırken; hırs ve tutkulu sınır tanımayan yanını küçük oğul baş kahraman Bennett almış. Yıllarca farklı şirketlerde kendini ispatlayan ve efsaneleşen Bennett işin başına geçmeye hazırlanmaktadır. 
Elliot'ın yanında işe giren genç, yetenekli, hırslı, zeki, çok güzel Chloe aile tarafından benimsenmiş, saygı duyulan bir eleman olmuştur. Yıllar geçtikçe Chloe yükselir, CEO ların dünyasında sağ kol olur. Aynı zamanda eğitim yaşamında da en kritik noktaya gelir. Önemli bir tezi vardır, kaybetmeyi göze alamayacağı bir de bursu. İşte tam bu noktada sahneye Bennett çıkar. Bennett ilk görüşte etkilendiği ama hiiiç çaktırmadığı Chloe'ye kan kusturur. Chloe ise bunca yıllık emeğini bile gerekirse görmezden gelip istifayı basacağı gün için dişini sıkar. Ah şu tez bitse de mezun olsa. 
İşte bu gerilim hattında tam 10 ayın sonunda bir gün bir ofis akşamı olay patlar. Nefret ve cinsel çekim seksi iki bedeni sınırsız bir serüvene sürükler. 18lik çok net bir giriş yaşanır. O kadar ay arzunun kıyısında iki tecrübeli, ne istediğini bilen beden koyverir. 

Kız neden çekilmedi, adamdaki cürrete yuh demeyin ilerleyen süreçte hak veriyorsunuz çünkü :)

La Perla muhabbetleri, takıntılı haller, birinin bir diğerini en kritik zevk anlarındaki ortada bırakarak meydan okuyuşları enteresandı.

Özgün, tutkulu, esprili bir seri. Eğer yetişkin romanlarından hoşlanıyorsanız tavsiyemdir efendim.

Beni mahfeden şu alıntıyı da eklemeden olmaz. Resmen kal geldi, içim acıdı. Bay Ryan size küfrü bastığım nice sahne oldu doğrusu! cık cık cık

***
"Bir şey söyle ki beni duyduğunu anlayayım."
"Susan'a akşam yemeği için geleceğimi söyleyin Bay Ryan. 
Ayrıca arabamdan defolup gidin."

***
Je ne regrette rien : Hiçbir şeyden pişman değilim! :)

***


Hiç yorum yok: