13 Ağustos 2014 Çarşamba

Milyonluk Kirli Sır - "Hiçlikten Bir AŞK Yarattık"


Birbirimize meydan okuyor, sonra da hissettiğimiz sahiplenici duygulardan zevk alıyorduk. Bu,ikimizin de keyif aldığı suçluluk verici bir hazdı. Derken, hiçlikten bir aşk ortaya çıktı…

Milyonluk Kirli Sır kitabını ilk gördüğüm an vuruldum. İki kitaplık bir seri olması ise cezbetti. Seri devamı beklemekten bıkmıştım. Bir de sırf seri olsun daha fazla para kazanılsın diye rezil edilen hikayelerden çıkmasın diye dua ettim. Keyfini çıkara çıkaraaa romans okumaya hasret kalmıştım. Kitabı gördüğüm gibi araştırmaya başladım. Kitaba dair o kadar çok anım var ki yeri bir de manevi olarak ayrı yani. Okuyan kızların da onaylaması ile tur heyecanı sardı bizleri. Her birimiz içimizden bizi yanıltmasın, unutulmaz bir romans olsun diye geçiriyorduk. 

Okumaya başladığımız ilk an gerçeklik boyutu ile vurulduk. Acıtasyondan uzak, vıcık vıcık aşk namelerinden arınmış bir hikaye vardı karşımızda.

 #1 - Milyonluk Kirli Sır
 #2 - Milyonluk Günahkar Düet / Ekim 2014

Kitaba başladığımız ilk an seri devamı için ekim ayına kadar nasıl bekleyeceğiz derdi sardı bizi :( Ahhh Noah ahhh diye diye okuduk bitti. Kitap bitti de olay bitmedi, yedi bitirdi bizi. İnsan her zaman bu kadar gerçekçi bu kadar esprili bir CEO bulamıyor ki.


"Hiçlikten Bir AŞK Yarattık"

Koca bir iç çekiş ve devamına kaç gün kaldı diye hesap kitaba girişen hallerdeyiz işte ...

MİLYONLUK KİRLİ SIR - Dikkat Bağımlılık Yapar!

Laine ölümcül hastalığa yakalanan annesini kurtarmak için kendini feda ediyor. İki yıllığına tanımadığı bir adama masumiyetini satıyor. Zengin yakışıklı Noah duygusal saçmalıklardan uzak, sadece cinsel tatmin yaşayacağı güzel bir kadın arayışındayken VİP hizmet sağlayan, katı bir gizliliği olan açık arttırmaya katılarak sorununa çözüm bulmuş oluyor. Laine'i satın alıyor. Satışa çıkmış bir kız ve duygularından arınmış zengin bir adam bir araya gelmiş oluyor.

Ergenlikten ilk kadınlığa geçiş sürecinde aşk ve tutkudan uzak büyüyüp serpilen Laine, Noah'ı gördüğü an vuruluyor. İlk heyecan, tutku ve daha nice duygu ile savaşıyor. Noah ise bu kadar güzel bir kızın hala bakir oluşuna, kendi bedenini bilmediği bir adama satışına sebep bulamıyor. 

Kitap başlarda sert bir açılış yapıyor. Noah bir nesne-mal gibi satın aldığı, duygulardan uzak bir cinsel tatmin yaşamak istediği kızdan haliyle talepleri oluyor. Kızın duygusal yanı ve tutamadığı çenesi sebebiyle zor anlar yaşanıyor. Normalde kızacağımız Noah'ı yazar öyle bir anlatıyor ki adam haklı mal aldı talep bekliyor dedirtiyor.

Karşılıklı atışmaları, kısa sürede başlarından geçen türlü olaylar hem onları birbirine yaklaştırıyor hem de bizi serinin bağımlısı yapıyor.

Zamanla birbirlerine yakınlaşmaları, adamın ani taleplerine karşı kıza karşı hassas davranışı takdir topluyor. Yakışıklı, çok talep edilen adamın aniden yanında beliren fıstık gibi kız dikkat çekince sorular başlıyor. Noah'ın içine kurt düşüyor ve neden kendini satışa çıkardı sorusunun cevabını arıyor. İşte o andan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

Laine'in mi Noah'ı kıskandı ben mi bilemedim. Noah mı sinirlendi ben mi çözmedim. 

Tutkulu anlar, geçmiş acılar, çaresiz zamanlar var bu kitapta!

Saçını başını yolmak isteyeceğiniz kadınlar, burnuna yumruğu geçirmek isteyeceğiniz adamlar da var.

Devam kitabını delicesine bekliyorum. 

Tavsiyemdir efendim :)


2 yorum:

BuseGüler dedi ki...

Ne kadar güzel anlatmışsın ! Ben de 5 kitaplık bir sipariş vermiştim ve ilgimi çektiği için bu kitap da dün sipariş ile geldi :) Ama arkadaşlarımın çoğu boşuna para vermişsin, çok kötü dediler. Ben de biraz söndüm açıkçası. Ama yorumunu okumam çok iyi oldu. Bir an önce başlayacağım !

Aslı Seymen dedi ki...

Seri ilgimi çekti,başlayayım bir ara bariii. Anlattıklarından sanki FMArsal kitaplarını çağırıştırdı.Özellikle Ismarlama Bebek ve şu Şahane Gelin 3,fena benzedi.Ama denemeden bilemeyiz. :) Teşekkürler. :)