5 Ağustos 2014 Salı

Aşka Düşünce " Aşk kaybettiğinde değil,ondan vazgeçtiğinde biter..."


"Aşk kaybettiğinde değil, ondan vazgeçtiğinde biter..."

Marie Force efsanesi geri döndü. Okuyan Kızlar Kulübü blog tur konuğu sevgili sempatik yazarımız Marie, Bir Aşk Çarpıntısı kitabıyla (tıktık) kalbimizden vurmuştu. Gansett Adası sakinlerine aşkla bağlandık, her kitapta daha ne olabilir araştırıp kendimize eziyet ettik. Delicesine beklerken bir kitabı zaman hiç de çabuk geçmiyor doğrusu:( Günler geçti serimizin ikinci erkeğiyle tanışma vakti! 

Burada aşklar çok ateşli! :)

Bir Aşk Çarpıntısı - Marie Force

Joe kendini bildi bileli Janey’e âşıktır fakat genç kadın bundan bihaberdir. 

Hep böyle olur zaten, yazık Joe'e sana ah yavrucumm ahh :)

Nişanlı olan ve ilişkisinin mükemmel bir seyirde  yol aldığını zanneden Janey evlilik hazırlıkları devam ederken nişanlısının kendisini aldattığına şahit olur. 

O adamdan hayır gelmeyeceğini on küsür yılda öğrenemedi bir gecede aydı yazık kızım yazık!

Bu sarsıcı olayı  atlatmak için birkaç günlüğüne ağabeyi olarak gördüğü Joe’nun yanında kalmanın iyi olacağını düşünür. 

Tabi tabi biz de yedik, olayı mı atlatacak olay adama mı atlayacak meçhul :) 
Ben bilmem okuyan bilir :)))

Genç adamın önünde  artık iki yol vardır. Bu fırsatı değerlendirerek, beraber olmalarının getireceği güzellikleri Janey’e kanıtlamayı mı yoksa ondan uzak durmayı mı tercih edecektir?

Ahhh bir harika erkek daha gider işte ah ahhh... neyse ki kızı sevdim yoksa çok söylenecektim. Böyle adam bunca yıl bekletilir mi cık cık cık


Bu kız ne saçmalıyor demeyin vallahi çok kızdım, azıcık söylenip rahatladım oh misss :)

Serinin ilk kitabı Bir Aşk Çarpıntısı'nı okurken Joe ve Janey karakterlerini tanıma imkanımız oldu. Joe uzaktan Janey'i sevmekte, onu içi titreyerek koruyup kollamaktaydı. Janey ise kendini bildi bileli birlikte olduğu erkek arkadaşı ile uzaktan bir ilişki yürütmeye çalışan, azla yetinen mükemmel bir kız portresi çizmekteydi. Ada sakinleri bile kızın yalnızlığına yazık yavrummm şeklinde bakmaktaydı.  O sebeple tanıtım yazısında yok ağabeyi gibi gördüğüymüş, yok saygıyla uzakta duruyormuş cümlelerine aldanıp aile dram havasında bir kitap beklemeyin! Bildiğin bu çift birbirlerini uzaktan uzaktan kendilerine bile itiraf edemeden hoşlanmaktaymış. Büyük sırra vakıf olduk olay kalmadı da demeyiniz bu ada başka ada :) Burada laf çok :)

Büyük bir trajediye şahit olan kızımız konuşamaz, düşünemez hale gelir. Yol kenarına çektiği arabasında hissiz kalır. Tek bir an tek bir isim gelir aklına JOE! Joe'yi arar ve yardım ister. Joe sevdiği kızın üzüldüğüne mi yansın yoksa beş para etmez olduğunu düşündüğü hergelenin geri dönülmez şekilde işleri berbat edip kendisine fırsat yarattığına mı sevinsin bilemez :)

Beklenen düğün hazırlıkları, ada sakinlerinin rutinindeki aksiyonları, düğün için gelen süper seksi bekarlar ve daha nice olay arasında bu iki masum kalplerinin sesini duyma telaşında düşe kalka ilerlemeye çalışacaktır. Tabi düşülen yer sık sık yatak olunca yumuşak zeminde zorlu kararlar alma sıkıntısı çekilmektedir. :)

Romantizmin doruklarda yaşandığı, aile bağlarıyla sarmalandığı, arkadaşlıkların gücünün sınandığı eğlenceli seksi bir hikaye sizlerle.

Şiddetle tavsiye!


2 yorum:

Aynur Çınar dedi ki...

Alakasız olacak ama kupanız çok güzelmiş :))

tarih84 dedi ki...

Aynur Çınar: kupa İkea'dan :))