12 Ağustos 2014 Salı

Alışveriş Çılgınlığına Ceo Bakışı - Milyonluk Kirli SırMilyonluk Kirli Sır kitabını okurken muhteşem, muzip CEO karakterimizin klasik hamleleri güldürdü beni. 

Zengin adam hükmedici, masum kız ürkek ise vay o hikayenin haline :) 

Erkek karakter kızımızı illa ki baştan tırnağa yeniler, kız dünya güzeli de olsa bu ritüel değişmez. Saçımızı hangi kuaföre kestirsek diye 40 yıl düşündüğümüz şu dünyada kızsal mevzularla alakası olmayan CEO, kızımızın en özel kişisel bakımını yapacak kişiye kadar en temel bilgilere sahiptir. Kızın bedenine resmen meydan okur, hele ki işin için bir de anlaşma durumları varsa of of offf kız yandı gitti :) 

Bu kadarla elbet kalmaz, saç baş ve daha özel mevzuların derinliğine utana sıkıla tartışıp kuzu kuzu her aşamadan geçen kız şekillenmeye hazır ak pak bir hamur gibi CEOnun eline düşer.
Adamlar genelde enerji patlaması içindedir, fantezi dünyaları çok çeşitli, sınır tanımazdır :)
İlk düşünce kızın gür dalgalı saçlarının yatağa yayıldığı haliyle kızın nasıl görüneceğidir. İpekliler mutlaka çok yakışacaktır, bu yatak mevzularında topuklu ayakkabılar çıkarılmasa da olur. 

İşte listemiz hazır bile :) Seksi topuklular, ipekli iç çamaşırlar ve gay bir kuaför elinden dalgalı bir fön.


Makyaj malzemeleri ve parfüm mü dediniz ammannn canım o iş kolay. 
Kız kesin en temel en basit seçimleri yapmıştır. Yasemin çiçeği ya tenine işlemiştir ya da teninde çiçekler açmış gibi gün ışığı sinmiştir. Ay diyorum size CEO dünyasında kızlar her nedense en temel halde istenir. Arada aşk varsa o koku hissedilir :) Erkekler mi kesin temiz ten ve sabun kokuyordur, kız zaten aşık olmaya dünden razıdır :)

Kıza o kadar saf-temiz vurgusu yapılır ki bir parlatıcı yeterlidir. Allık pudra bahsi geçmez amaaaa günümüz aşk kitaplarda illa bunları da alacak bir yetkili CEO ajandasında listededir :)


Kızımız son teknolojiyi hak ediyordur, adam bilgisayarından telefonuna ne varsa yeniler. Ahhaa bir de olmazsa olmazı emir verir. 1 numarada ben kayıtlıyım ve her aradığımda telefona cevap vermeni isterim der.
Kızımıza en derin dekolte en seksi kıyafetler seçilir. Adam öyle etkilenir ki kesin alışveriş anında yakınlaşma ya da parti öncesi kısa kaçamak yaşanır. Bu noktadan sonra adam alışveriş listesine benimleyken seksi, benim yanımda katıldığın yerlerde hanım hanımcık olacaksın der. Üç beş takım da buradan eklenir :)

Bitti mi hayırrrrr en harika safirleri hak eder al bir gerdanlık, ilişki yıllık zaman dilimine bağlı ise son model arabayı da hak eder al bir araba :) Ahh tabi kızın güvenliği her şeyden önce gelir kız arabası olsa da şoförle limuzinlerde gezer kesin! ah ah ahhh

Bu liste uzar gider adam önce seksi istekler dizer, kıskançlıkla mütevazileri de ekler. 

Herkese bir CEO lazım :)

MİLYONLUK KİRLİ SIR şiddetle tavsiye!


3 yorum:

j.d. dedi ki...

Haha klişe oluyor ama okumaktan bıkıyor muyuz hayır :D Dediğin gibi herkese bi Ceo lazım :D :D

kadriye dedi ki...

Bir konu ilgi çekti, prim yaptimi suyunu cikarirlar artik.

ka- linka dedi ki...

Fazlaca klise sanki. Bana erkeklerin hukmettigi dunyayi okumak SIKIci gelior. Yer yer sinirlendigim de oluyor. O yuzden kalsin almiyim