31 Mayıs 2014 Cumartesi

Nerede Bu Kız Diyenlere Gelsin ...


Pudra Tozu nedere? Bu kız ne yapıyor? 
Ahh yine kayboldu ortalıktan blog yine mi boş kaldı gibi sorularla karşılaşıyorum.

Pudra Tozu nerede? 
Doğma büyüme İzmirliyim, memleketimi çok da severim. Hayat şartları ve kalpten gelen istekler bir şekilde sizi savuruyor. Çalışmak istediğim alan ile şehir imkanları çakışınca artık İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'u tam anlamıyla ''yaşıyorum'' da diyebiliriz. Yeni yerler keşfediyor, denemeler yapıyor, her güne mutlu bir an sıkıştırıyorum :)

Bu kız ne yapıyor?
İşte bu konudan pek bahsetmek istemiyorum. Çok sevdiğim bir alanda uğraş veriyorum diyelim :) Belki bir süre daha geçince en azından bir iş başlığı aktarırım sizlere :) Bloğumda  sizlerle paylaşabildiğim kadarını yazıyorum. İş yaşamı, kurum ve kişilerin önüne geçmek istemiyorum. Sınırlarımı korumayı istiyorum doğrusu.

Bloğuna ne oldu?
Vallahi bir şey olmadı. Sadece teknik sorunlar yaşadım. Bilgisayarım son zamanlarda sıkıntı oldu. Yeni bir bilgisayar almam şart, bunun için hem bütçeme uygun hem de kullandığım ana programlarla uyumlu içime sinen bir dizayn arıyorum. Yazın bol bol yeni yazılar aktarırım sizlere söz :)

Neden hep kitap yazıyor?
Çünkü söz verilmiş işler var, hobisini ciddiyetle yürüten bir ekip olan  Okuyan Kızlar Kulübü blog tur çalışmaları dışında bir şey paylaşamıyorum şu sıra. Teknik sorun yaşadığım için de OKK yazıları dışında pek bilgisayar başına geçemiyorum. Bu da akışta bolca OKK kitap inceleme yazıları yer almasına sebep oluyor. Az daha sabır tam bir dönüş yapmayı ben de çok istiyorum.

Belki Merak Ederseniz Diye:
İnstagram: http://instagram.com/pudratozu

***

İyi, huzurlu, sağlıklı, güzellllll günler dilerim.

Tarih84

Hiç yorum yok: