15 Mart 2014 Cumartesi

Sadece Sen Filmi de Bir GÜNEY KORE Uyarlaması Çıktı - ALWAYS

Bunu bana yapmaaaaaaa! Sadece Sen filmi tanıtımlarını görünce Allah Allahhhh dedim ama direk jeton düşmemişti. İbrahim Çelikol'un kaslarını es geçip de filmden azıcık anlatmaya başlayınca magazinciler nihayet filmi kavradım. Kavramaz olaydım cehalet mutluluk arkadaş ahhh ahhh ne çekti bu Kore bizlerden :))) Oppaaaaaaaa omo omo omoo diyesim var :) Aşkım Jung Woo Sung'uma dokunan eller şimdi de blogdaşım Seyhan'ın aşkı So Ji Sup'a uzanmış vah ki ne vahhh a dostlar amanınnnnnn :)
Neyse efendim Kore yapımı iyi bir filmdi yazık yavrummmm diyesim geldi şimdi izleyeceklerin keyfini kaçırmamak için anlatmayacağım ama Güney Kore versiyonunu mutlaka izlemelisiniz diyorum!
Pislikkkk mafya , lanet kader batsın bu dünyaaaaaaaaaa!!!
Ohhh rahatladım şimdi bizim filme geçelim.
İbrahim Çelikol kaç film çektin dizilerde boy gösterdin özgün ol be kardeşim kaşını gözünü kendi şeklinde kaldır oynat. Remak mıdır nedir şu uyarlama usulünde oyunculuğun sana kalsın uyarlanan sadece rol olsun çocummmm sen bir So Ji Sup olamazsın olacaksan de yerin burası değil go gençlik gooo Güney Kore yallah loğğğğğ :)
Ayyyy içim şişti offff 
Öyle böyle işte :)
Bir hafta sonu atarı da bu kadar oldu sevgiler a dostlar :)
Tarih84

3 yorum:

Kitap Tutkusu dedi ki...

Bu film de mi? Valla bu Güney Kore uyarlamalı türk filmlerinden bıktık artık be pudram. Sorsalar ne izliyorsun, şu dizi. Adını duymadım derler. Bir de Güney Kore olduğunu duyunca alaya almalar, ne alaka diye laf etmeler falan filan.

Güney Kore'de olmasa bi Recep İvedik'e kalıcakmışız baksana!

Adsız dedi ki...

Filmi bugün izledim arkadaşlar. İnanın harika bir film olmuş.Tek kelimeyle müthişti.
Kusursuz oyunculuk sergilenmiş.
inanın izlemeden yargılamayalım. Tam bir aşk filmi, fedakarlık filmi. Bu filmi izleyenler aşkı anlayacak bence. Hep sorarlar ya aşk nedir ? diye...
Cevap bu film de işte.

tarih84 dedi ki...

Kitap Tutkusu: doğru biz seviyoruz dediğimizde amannn der alay ederler , bilmezler ki o sevdikleri sözde Türk işi filmler hep uyarlama :)

Adsız: burada olay işin iyi kötü olması değil, uyarlama ile kopyalama arasındaki fark. Fark ettiyseniz oyunculuğu eleştirdim. Özgün bir performans beklerdim. Her kes aynı ağlamaz, aynı acıklı bakmaz olay herkes aynı ise o halde oyunculuk farkı olmaz!