5 Mart 2014 Çarşamba

Defne Samyeli: Kısa Lafın Uzunu Kitap Lansmanı

 Ülkemizin yüzü, televizyonların aranılan ismi, üniversite öğrencilerine bilgilerini aktararak ışık saçan güzel anne. Dolu dolu, başarılı bir kariyere sahip zarif kadın Defne Samyeli artık bir yazar. Postiga Yayınları her gün yeni bir ilkle karşımıza çıkıyor. Yükselen çizgilerine sağlam bir basamak daha eklediler. Defne Samyeli birbirinden özel röportajlarını bir araya getirdiği bir eseri bizlere sundu. Ne çok yaşanmışlık gizli bu kitapta, birçok açık uçlu soru ve gizem barındıran cevaplar :) Gülmek, hüzünlenmek ve daha nicesi... Yazma aşkı ile dolu bizler için iyi bir soru sorma klavuzu :)
 4 mart 2014 Ekavart Galler de bu güzel lansman için buluştuk. Mekanın ferahlığı içimizi açtı, karşılama, sunum harikaydı. Galeriyi gezerken Defne Samyeli'nin röportajlarından kareleri inceledik. Biraz kıskandım doğrusu, harika, fark yaratan kişilerle keyifli sohbet nefiss :) Dilerim bizler de hayatımızda böyle unutulmaz kareleri barındırırız.
 Kısa Lafın Uzunu kitabını her birimiz için imzaladı. Sohbet etti, bizleri çok çook iyi ağırladı. Misafirler ise birbirinden önemli kişilerdi. Onlarla aynı ortamda olmak, sohbete katılmak bir ayrıcalıktı.
 İlerleyen günlerde size güzel bir sürprizim de olabilir :)
Kısa Lafın Uzunu siz değerli okuyucularını bekliyor. Dün geceden beri elimden düşürmüyorum, her röportaja bakıyor, soruları inceliyorum. Kitabım ve ben çok mutluyum :)
Teşekkürler Defne Samyeli :)
Evakart Gallery TIKTIK
Postika Yayınları TIKTIK
Tarih84

Hiç yorum yok: