2 Mart 2014 Pazar

CNR Kitap Fuarı - İstanbul 2014

 Fuar sezonunu açtık. 2014 ilk fuar bu yılın sürprizi CNR İstanbul oldu. Mart ayının belirsiz etkinliği şeklinde ilerliyor. Son ana kadar kimler katılacak neler olacak meçhul ilerledi. Dilerim sonraki yıllarda bir toparlama olur. 2013 kasım Tüyap İstanbul kitap fuarına baktığımda çok fark vardı. Metrodan inip fuar alanına gitmek ve sık sık kaybolmak bedavaaaa :) Kitaplarda indirim olsa ne ala amaaaa yok işte yok :( Yiyecek-içeçek yönünden de fakir bir durumda. Bir fuar turu yaptık bir oturup atıştırmalık aldık. Çokça sohbet derken akşamı ettik.
 Saçma sapan bir giriş oldu değil mi? Haklısınız bu aralar kafam çok karışık. Yazılara bile odaklanamıyorum. Şu anda Kitap Turkusu evinde kalıyorum. Gün içinde Ben Her Neysem O da bizlerle birlikteydi. 3 kız hasret giderdik, sözde aynı şehirdeyiz sıla özlemi çekmekteyiz. Ahh neyse iç dökmeyi bırakmalı. Fuarın en sevdiğim olayı aşağıda gördüğünüz harika çantalar oldu. En güzel stant olarak Ephesus ve Pena oldu. Ephesus aydınlatması, Pena dekorasyon göze hitap ediyordu.
 Kitap almayacağımn dedim, yani demekle kaldım işte :( 2014 İzmir kitap fuarına az kaldı oradan alırım derken el kol dolu ayrıldım. April stantında Alper Canıgüz imza dağıtıyordu, sık sık iyi yorumlar duyduğum kitabına şans vermek istedim. Sinan Akyüz ailecek çok severiz, annem için Piruze ve Oğullarını aldım. Bugün imzalatacağım. Sana Kapıldım kitabı Elf yayınlarından çıktı amaaaaaaa Altın Bilek Yayınları'nda özel indirimli satıştaydı. 12.50 bu fırsat kaçmaz.
 Pena'dan Sır serisi devamını aldım ve Seninle kitabını da arşivime ekledim.
 Aldık kitabımızı elimize kız kıza Sana Kapıldım gecesi yapalım dedik. Kitap Tutkusu ile aynı ortamda kitap okumak da ayrıcalıktı hattaaa çok tatlı makaronlu kahveli bir ayrıcalık :)))
Bizi yalnız bırakmayan canımız da Ben Her Neysem O kitap okuma keyfimize eşlik etti.
Çok yorgunum bir süre daha ortamdan kopuğum. Kucak dolusu sevgiler...
Tarih84

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Yamuk ayaklı seni

Ruhsuz Atmaca dedi ki...

Çok iyiydi :)))