1 Ocak 2014 Çarşamba

Vogue Vasatlığına Mi Yanayım Form Plus Mide Bulandırıcı Tadına Mı?

 Yılın ilk günü Vogue dergisine bakmak istedim. Yeni yılın ilk sayısı bakalım neler var bileyim öğreneyim dedim. İncecik, ne doğru dürüst görsel var ne de iki satır yazı. Reklam yönünden de fakir cıks olmamış. Bu nasıl kötü bir yıl başlangıcı aaaaaa :(
Hadi dergiyi elime almam ile bırakmam bir oldu yanına bir çay denemesi yapayım keyfim yerine gelsin dedim offfff denemez olaydım. Çok çoook severim, nefis bir çay Pudra Tozu, komşummm diyen Kaan bu da ne? Kınıyorum seni ıyy midem bulandı. Valla siz, siz olun bu denemeleri mümkünse bir eşantiyon ile yapın. Bakın sevdiniz ise kutuyla alın. Zaten form çayı sevmem açaili hiç sevemem. Kiraz saplısına göre daha iyi diyorlar tabi iyiye bakış açısına göre.
Karadeniz'in bağrından kırpılmış, yağmurdan köşe bucak saklanıp kurutulmuş, mislerrr gibi filiz çayımız varken bu gereksiz uğraş niye der yeni yıla ilk yazı ile başlangıç yaparım.
***
Merhabalarrrrrrrrr yeni yıl yeniliklere vesile olsun. Gülelim, seveli, sevilelim, eğlenelim. Ağlamayalım, acılar dinsin, bereketli bir sene geçsin emi öptüm sizleri :)
Tarih84

3 yorum:

sua kolik dedi ki...

gözüm direk çini bardak altlığına takıldı..)

j.d. dedi ki...

Vogue sevemiyorum zaten Tr versiyonu hep bi vasat geliyor >.<

tarih84 dedi ki...

sua kolik: :)

j.d: ahkam kesecek kadar dergi takibim yok ama bu sayı hakkaten de elde kalıyor