25 Ocak 2014 Cumartesi

Kadıköy'de İyi Bir Mekan: My Chef

görsel kaynak tıktık
Günün her saati modunuza uygun, hem sakin hem de renkli bir mekan My Chef. 
O nasıl mı oluyor dediniz ? :)
Biraz anlatalım. Mekan Kadıköy sahilden boğa heykeline doğru çıkarken sağ kısımda kalıyor. İster ilk sağ turşucular sokağından dalın yukarıya doğru bir sol yapın ya da direk boğaya yürüyüp starbucks'tan sağ yapıp kıvrılın. Offf aklınız mı karıştı siz sahilden boğaya doğru yürüyüp en iyisi bir vatandaşa sorun :)) 
Yön duygum iyidir ama anlatım sıfır:(
Gündüz saatlerinden geceye her an size uygun menü seçenekleri ile harika bir mekan. Fiyatlar gerçekten de çok uygun. Çalışanlar saygılı ve hızlı. Mekanın hem açık hem de kapalı alanları mevcut. İster arnavut kaldırımında bir masada ister balkonda ister camekanlı üst katta oturabilirsiniz. Ahşap masalar, erkeksi dekor, şık sunumlar, leziz tatlar. Ben bayılıyorummm.
Öğle saatleri çorba içmek, akşama doğru bira ve atıştırmalık  keyfi yapmak. Geç saatlerde satalanın sosu ile yemeklerin tadının karışımına sohbet eklemek benim vazgeçilmez Kadıköy keyiflerimdendir.
Kadıköy çok yazıp çizmişliğim var, seviyorum kalbimin bir parçası hep orada.  İstanmbul'a geldiğim an ilk ziyaret ettiğim semt. Her köşesi keşfedilecek bir giz taşıyor adeta.
My Chef dönersem bazen ruhum karamsar o zaman çekiliyorum bir kuytuya. Çalışanlar servis yapar ve sizi rahat bırakır, mekan cıvıl cıvıl da olsa sizin alanınıza saygı var. Bazen içimdeki coşkuyu dindiremem. Gülmek kahkahalar atmak arkadaşlarımla şakalaşmak konuşmak konuşmaaakkk işte bu deli modda yadırganmayacağınız şişşşt denmeyecek güzel mekan.
İster depresif ister şen şakrak sizi her daim kucaklayan, iyi bir servis sunan vazgeçilmez mekan.
İstanbul'da yaşayan ya da ziyarete gelenlere tavsiye bir mekandır efendim.
Tarih84

Hiç yorum yok: