29 Aralık 2013 Pazar

Tesadüfler Adası - Rachel Gibson: Soğuk Bir Ülkeden Tropikal Bir Adaya AŞK Dolu Satırlarda Sürüklenmeye Var Mısınız?

Bugünü Rachel Gibson kitaplarına adadığım doğrudur. Çok seviyorum ne yapabilirim ki?
Tesadüfler Adası kitabını yaz başı gözüme kestirmiştim, okumak bu günlere nasip oldu. 
Soğuk havaların hayallerimizi bile baltaladığı, yattığımız yerden kıpırdanmaya üşendiğimiz şu günlerde torpikal bir adada geçen bir AŞK hikayesi ilaç gibi geldi doğrusu :)
Tesadüfler Adası
 Eski bir süpermodelin özel fotoğrafları, ayrıldığı nişanlısı tarafından internette paylaşılırsa ne olur? 

Tabii ki o fotoğraflar ışık hızıyla yayılır.
Lola Caryle, ayrıldığı nişanlısı Sam'in, intikam için böyle bir şey yaptığını öğrendiği gün sadece kaçmak ister. Kendini, çok fazla insanla karşılaşmak zorunda kalmayacağı bir adaya atar. Adada katıldığı minik bir turda, teknede uyuyakalır. Uyandığında ise tekne kıyıda değil, okyanusun ortasındadır; üstelik dümende hiç tanımadığı bir adam vardır. 
Dümendeki adam, yani Max Zamora da, kaçırdığı teknenin içinde bir kadın olduğunu, Lola uyanınca fark eder. Onu takip eden çeteden kaçmaya çalışan ve hükümet adına gizli işler yapan Max için bu durum hiç iyi olmamıştır. Lola'dan, yani yıllarca dergilerden ve afişlerden görüp hayran kaldığı bir süpermodelden kurtulmak zorundadır.

Tesadüfler Adası - Rachel Gibson : YORUM
Rachel saf görünümlü akıllı kadınları pek sever. İç çamaşırı modeli, dolgun hatlara sahip etkileyici bir afet. Yanında minyatür boyuna rağmen azılı dişlere sahip kokoş köpeği ile Torpikal bir adada bir teknede mahsur. Onu esir alan yakışıklı, kaslı, boylu poslu adam ise bir ajan. Haydeeeeee oldu mu şimdi :) Zıt kutuplar, bolca yanlış anlama, kaçma kovalama, ateşli satırlar. Bir AŞK kitabında ne ararsanız var demem sizce de yeterli değil mi?
Lola'nın dış görünüşü her daim aldatıcı. Max ile çoook gizli bir planın içindeler, Max kamufle olunmasını emrediyor kızımız da kendi moda anlayışı çerçevesinde uyuyor. Max bakıyor cıks olmuyor bu topuklularla nasıl koşacaksın Tanrı aşkına sana dikkat çekme dedim diyor :) Kızımızın açıklaması ise bu buuuu sadece 8 pont rahatlıkla koşabilirim diyor :) Kopma garanti :)
Şiddetle tavsiye :)
Tarih84

2 yorum:

Kitap Tutkusu dedi ki...

Bu gidişle sayende RG fanı olucam ben de!! Bu ne güzel bir anlatım. Gidip kitabı alasım geldi :)) Okuyacağım!!! Eline sağlık pudram <3

tarih84 dedi ki...

Kitap Tutkusu: RG candır çok seviyorum doğrusu.