16 Aralık 2013 Pazartesi

Minik Kelebeğimiz DEMİR İle Buluştuk :)

Bir gün bloglar arasında dolaşıyordum. ''Bir Kelebeğin Günlüğü'' beni kendine çekti. Moda tasarım tarzı bir blog beklerken bir anne doğumuna gün sayıyordu. Sevgili DEMİR, oğlum seni bekliyorum diyordu. Annecim SON 9 GÜN dedi. Bu satırları okuduğum an minik kelebeği hissettim. Daha doğmamış bir meleği sevdim. Gecenin bir saati blogda o güne kadar yazılmış ne kadar yazı varsa okuyor bir yandan o tarifsiz, soft mutluluğu hissediyordum. Bloğun sahibesi, tatlı anne YILDIZ ile zamanla gelişen tatlı bir arkadaşlığımız başladı. Birgün Demir'e sıkı sıkı sarılacağımı biliyordum. Ama o gün ne zaman gelecek işte belirsiz bir mesele.
Minik adamımız şu an dolu dolu 3 yaşını bitirdi. 4 yaştan gün alıyor, her geçen gün daha bir serpiliyor. Ahhh Demir ilk ayaklandığın günü, pencereden dışarı baktığın fotoğrafları hatırlıyorum canım benim :)
Seyhan bu böyle olmaz bu sefer İstanbul'a geldiğimde Demir ile görüşeceğiz dedim. Yıldız - Demir- Seyhan ve ben minik adama en yakın yerde buluştuk. Yemek yedik, kahve içtik, sohbet üstüne sohbet açtık. Güldük, eğlendik. Son saatlerde Demir'in gönlü oldu oynadık, sarıldık. 
Bir kerecik yanağından öpebilir miyim dedim. 
Hayır ben çocuğum olmaz dedi. 
AMA başımdan öpebilirsin dedi :)
Oyy minik mis kokulu kelebeğimiz seni ben çok özledimmmm :(
Sevgili YILDIZ, bu harika kitap için çok teşekkür ederim.
Tarih84

3 yorum:

Syhn dedi ki...

ayy ne çabuk geçiyor zaman.
ne kadar güzeldi.. ^_^

CANBOGAZDAN dedi ki...

masallah ona. cok guzel bir cocuk. benim oglum gibi sari kafa :)

tarih84 dedi ki...

Syhn: ben şimdiden özledim afacanımızı :(

Can Boğazdan: Allah oğluna uzun ömürler versin :)