8 Kasım 2013 Cuma

TUTSAK - Gölge Varlıklar Serisi #3

Okuyan Kızlar Kulübü Gölge Varlıklar seri incelemesinin sonuna geldik:( 
Serinin 3. kitabı TUTSAK ile karşınızdayız.
Serinin diğer 3 kitabını büyük bir heyecanla bekliyorum, dilerim 3,5 kitap da bizlerle olur.
Katkılarından dolayı Arunas Yayıncılık'a teşekkür ederiz.
Gölge Varlıklar Seri Bilgisi TIKTIK
Davet Yorum TIKTIK
Nefes Yorum TIKTIK
TUTSAK tanıtım bilgisi:

Şehvet ve gizemi hiç bu kadar yakın hissetmediniz!
"Havvanın dokunuşu ile yıkım gelecek. Yerden yükselen üçüncü, güçlü ve değişmiş kişi, gölgelerin kural sütunlarını yıkacak ve çalınmış olanı geri alacak." 
Vampire yaptıkları yüzünden idam edilmiyordu, gelecekte yapabileceklerinden korktukları için bu odadaydı. Onları korkutmuştu ve bu yüzden onu öldüreceklerdi...
Petra Lang 26 yaşındaydı ve hayatı boyunca lanetiyle yaşamak zorunda kalmıştı. Dokunduğu kişileri canavara çevirmesine neden olan laneti, aşık olmasına da engel olmuştu.
Nicholas Montegue, dünyada geçirdiği bin yıl içerisinde tek bir kadına aşık olmuş, ancak ihanetini unutamadığı için başka bir kadının hayatına girmesine izin vermemişti. New York'ta geçirdikleri bir gece, ikisinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecekti.
Ölümsüz seri Gölge Varlıkların üçüncü kitabı Tutsak; tüm ihtirası, şehveti, karanlığı ve ihtişamıyla sizi derinden sarsacak.
YORUM:
Seride merak ettiğim varlıklardan biri de çapkın, yakışıklı, bir bakışı ile kadınları büyüleyen avukat, dost Nicholas idi. İlk kitapta Luke hapsedildiğinde olaya dahil olmuş çevresi ve etkileyiciliği ile merak uyandırmıştı. Serinin ikinci kitabı bir savaş başlangıcı oldu. Daha doğrusu Vampir-Kurt mücadelesinin içinde ayrı bir mücadeleydi. Her kitapta bir başka türe daha derinden bakabiliyoruz. Olaylar oturdu tamam diye sevinmeyelim yazar her kitapta şahlanıyor bu sefer de lanetlenmiş güzel bir kız yakışıklı Vampir aşkına tanık olduk. 
Dokunduğunu lanetleyen bir nevi sonunu getiren kızımız Petra hayatını yarı yitik geçirir. Zamanında aldatılmanın yarasını taşıyan Vampir oğlumuz da aşka töbelidir. Gölge varlıklar dünyasında farklı bir sebeple bir araya gelmiş bu ikili mücadelelerinde aşka düşeceklerdir.
Bir insana bu kadar yakın olup bu kadar uzak düşmek ne kadar zordur. An be an bu acıyı hissedecek neredeyse siz bir büyü bulup laneti yok edip çifti birleştirmek isteyeceksiniz :)

Hiç yorum yok: