2 Kasım 2013 Cumartesi

Nefes – Gölge Varlıklar #2

Gölge Varlıklar serisi tüm ateşiyle devam ediyor. Serinin ilk kitabı DAVET (Tıklayınız) ile açılış yaptık. Davet kitabı aslen bizi Gölge varlıklar dünyasına çağırdı. Bir süre kafamız karıştı, türleri öğrendik, nasıl beslendiklerini, kuralları ve ittifakları. İlk kitap çok güçlü sözü geçen vampir Luke ile insan soyundan gelen Sara arasında açılış yaptı. Sara'nın gözünden bizler de gölgeler dünyasına adım attık. Kurt adamlar ve Vampirler arasında bir çekişme vardı, ittifak bozulsun isteniyordu. Birçok cinayet işlendi ama geride iz bırakılmadı. İttifakı bozma düşüncesindeki Kurt Adamlar mı? Bundan yararlanıp sıcak kan emelimmmm diyen Vampirler mi yoksa başka bir tür mü? Bu sorunun peşinde serinin ikinci kitabına açılış yapıyoruz.
NEFES - Gölge Varlıklar #2

Heyecan dolu, doğaüstü bir aşk hikâyesi!
Derin bir nefes aldı, koku ve acı onu, sadece öldürmenin önemli olduğu sıcak ve tanıdık olan karanlığa itiyordu
Serinin ilk kitabı Davet ile birlikte içine girdiğiniz Gölge Varlıkların dünyasına yapacağınız ikinci yolculuğunuzda, soluksuz okuyacak, aşka doyacak, tahrik olacaksınız.
Yedi masum insan, Los Angeles sokaklarında vahşice öldürüldü, ama Gölge İttifakı'nın elinde ne şüpheli ne de kanıt var. Ceset sayısı arttıkça, kurt adamlar ve vampirler arasındaki eski kan davası patlamaya yaklaşıyor. 
Vampirler ve kurt adamların uzun süren savaşları, yarı iblisler, ruh emiciler ve ölümcül lanetler... Aşk, kan, cinayet ve ruh...

NEFES - Gölge Varlıklar Serisi #1: YORUM
Rand bir Kurt Adam çıkmaza dönen süreçte gerçeğin peşinde bir isim. Tabi gerçek arayışında herkes şüpheli. En güçlü iki ırktan birisi de nihayetinde Kurtlar. Kendi türüne ihanet etmeden bu çıkmazdan nasıl kurtulunur derken Lissa ile karşılaşır. Lissa ise bir ruh emici. Harry Potter dünyasının aksine burada işler farklı. Bunların da hayatta kalabilmesi için bir miktar ruh emmeleri gerekli. Belli kurallar çerçevesinde sertbestler ama bizim kız pek söz dinlemiyor. Lissa kural dışı ilk harekette iç güvenlik yani gölgeler dünyası hukuk sisteminde buluyor kendini. Yeteneklerini kullanarak serbestlik sözü alıyor. Yasak olanı kanunlar için yap affedil. Yasak olan zihne girmek peki kimin? RAND. Ahhh seksi Kurdu gördüğü an vurulan kızımız bu işin içinden nasıl çıkacak? Aşka tövbeli  yakışıklı kurdumuz nasıl geri duracak. Bu serüven kaçmazzzzzz!
Ben bu seriyi çok sevdim. Yazar her kitapta gölgeler dünyasına daha bir derinden dokunuyor. Üçüncü kitap TUTSAK şimdiden bizi deli ediyor. 
Çekilişimiz devam etmekte Gölge Varlıklar Serisi'nin ilk 3 kitabını kazanmak için TIKLAYINIZ
Katkılarından dolayı ARUNAS YAYINCILIK'a çok teşekkür ederiz.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

valla senin yorumlarını çok beğeniyorumm nokta atışı yapıyosun :D hatta bazen anaa bende öle düşündüm orda ya dediğim yerler bile var :D başarılarının devamını dilerim ;)