2 Ekim 2013 Çarşamba

Hoşbeş: Misket Limon & Mandalina - Yeni bir Deneme

Havalar soğudu ürünler çoğaldı. Hoşbeş çok severim favorim çilektir. Normalde esanslı şeyler yemem, içmem. Mandalina ve misket limon nasıl olacak merak ettim. Aradım bulamadım, facebook üzerinden Eti firmasına sordum. Telefon açtılar ve 1 gün sonra alışveriş yaptığım noktalara dağıtımı gerçekleşti. Koştum markete aldım.
Ürünleri beğendim, değişik tavsiyemdir doğrusu. Aroma değil de gerçek tatları alıyormuş gibi bir his katıyor. Başarılı.
Alışveriş demişken Koresever arkadaşlara müjde ramende indirim var. Kaçar mıııı hemen aldım :)
Kırpık denemelerim sonrası yumurtalı makarna çeşitlerini daha sık tüketir oldum. İndirimde haberiniz olsun.
Okul sezonu açıldı markalar kalem silgi hediyeleri ile doldu :)
Bir alışveriş günü daha biter.
Tarih84

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Eti Hoşbeş mandalinalı gofretin tarihi 03/06/2014. Benim çok sevdiğim kişi olan Turan dayımın doğum günü. Yazıları karınca kadar küçük yazmışlar. TETT yazmıyor. Ürünün üstünde TETT kısaltılması olmadığı için ürünün üretim tarihi mi son kullanma tarihi mi nasıl bir tarih olduğunu bilemiyoruz.

Adsız dedi ki...

Diğer ürünümüz de Eti Hoşbeş misket limonlu gofret. Onun tarihi ise Turan dayımın doğum günü olan 03/06/2014'ün bir gün sonrası olan 04/06/2014. O da sınıf arkadaşım Şevval'in babasının doğum günü. O üründe yazıları raptiye gibi büyük yazmışlar. Ne yazık ki o üründe de TETT yazmıyor. O üründe de TETT kısaltılması olmadığı için o ürünün üretim tarihi mi son kullanma tarihi mi nasıl bir tarih olduğunu bilemiyoruz.