6 Eylül 2013 Cuma

OKK 8. Blog Turu: Zümrüt Yeşil (Yorum) - Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer SERİSİ

 Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer Serisinin son kitabı Zümrüt Yeşili yorumlarımız ile karşınızdayız. Yakut Kırmızı ile bilinmeyenlerin içine düştük. Safir Mavi ile bildiklerimiz birbirine karıştı, sır içinde sır keşfettik. Yetmedi üstüne AŞK Aşk aşk acısı ahh aşk demiştim dimi acısını da ekledik:( 
Sevimli hayalet huysuz kıl James, tatlı iblis gargoyle olmasa dayanacak gücümüz kalmazdı. 
Şimdi sırlar dünyasında bilinmeyenleri çözmek için Zümrüt Yeşili'nin tehlikeli dünyasına dalıyoruz.

06.09.2013
3. Kitap Zümrüt Yeşili Yorum
The Reading Lady
Pudra Tozu
Kitap Tutkusu
Kütüphanemden Kitap Manzaraları
Fighting!!

Zümrüt Yeşili - YORUM:
Gwendolyn, zaman yolcusu olduğunu kabullenmiş. Okul-ev-elapse döngüsü araya bolca serpiştirilmiş aşk acısı ile günlerini geçirmeye başlamıştır. Gideon'un anlam veremediği gel gitli tavrının sebebini öğrenerek yıkılmış. Kızımızın azıcık imkanı olsa en yakın arkadaşı ile oturup ağlar, aşk filmi seyreder, çikolata yer ama nerdeeee ... Zamanda yolculuk et, ölümle burun buruna yaşa, her daim ezik hisset.... Sırlarla örülü dünyada attığın her adımda daha bir karanlığa gömül ahhhh yeter buna kim dayanabilir? Hem de 16 yaşında?
Tüm düğümlerin çözüldüğü, heyecan-gerilim dolu satırlarda gezindiğimiz serinin en yoğun kitabı. Keşke diyorsunuz bir 200 sayfa daha olsa ya da 2-3 kitap daha. Dünya o kadar sizden, tüm anormallikler o kadar normal geliyor ki imrenmemek elde değil.
Serinin son durağında hüzün kapladı içimizi:(
Kitap kapakları başlı başına bir hikaye. 
Daha önce bahsettim TIKTIK
İşte gördüğünüz gizi sülünün ihtişamı (zenginlik-güç) içinde kuyruğunda asılı kuru kafalar gibi bu serüvendeki amacın ardındaki cinayetler ortaya çıkıyor. Karganın Büyüsü gücünü gösteriyor. Bukalemunun temsili gibi maskeler düşüyor hainler ortaya çıkıyor.
Sincaba dikkat ettiniz mi? Ahh be sincap ben seni pek sevmiştim hani! ;)
Okuyun efendim, bu seri kesinlikle tavsiye!


Hiç yorum yok: