11 Eylül 2013 Çarşamba

Grinin Elli Tonu Oyuncu Kadrosu Kesinleşti - Tam Bir Hayal Kırıklığı

Bekle bekle bekleeeee sonuç hüsran. Birkaç asılsız haberle bizler de heyecanlanıp duruyorduk. Resmi açıklama bir türlü yapılmıyordu. 
1 Ağustos 2014 filmin yayınlanacağı haberi ile içimize su serpildi. Tamam dedik en azından filmin çıkış tarihi belli. Oyuncular isimsiz kaldı. Geçen hafta açıklandı, neredeyse 1 hafta oldu hala içime sinmedi, gözüm alışamadı hayırrrrrrrrrrrrrr
Charlie Hunnam ve Dakota  Johnson
Oyuncu hayranları iyi iş çıkacak diyor, lakin bizler hala isyan modundayız. Bizler iyi iş çıksın değil okuduğumuz karakterler can bulsun istiyoruz. Kimse kusura bakmasın benim Grey'im Matt Bomer!
Pegasus Yayınlarından çıkan 50 ton serisine kadar adamı sadece bilirdim, yakışıklı der geçerdim. O kadar özel hiç bir ilgim de yoktu. Gay olması, harika bir baba olması (taşıyıcı anne ile), sevgilisi ile ortada olup gururla yürümesi takdir edilesi hallerdi. Sanırım bu sebeple kaybetti :( Çağdaş dünyanın çağ dışı halleri!
Yazar geçenlerde bir açıklama yapmış, yazarken aklıma ne Matt geldi ne de Alexis diye. Haddiiii canım ordan. Senin aklına gelmedi ama milyonlar okurken nedense karakteri hep Matt benzetti. Nasıl da milyonluk tesadüf dimi! ahhh ahhhh ne diyelim:(
Film çıkınca gideceğim tabi, içimin burulmasını da önlemiyor:( İlk defa bir film için an be an takip etmiş sevinmiştim. Çok zor bir süreçmiş doğrusu.
Tarih84

4 yorum:

Tuğçe Nur Akar dedi ki...

Aynı hüsranı bende vampir akademisi kadrosunda yaşamıştım. Fragmanı da beklediğim gibi hayal kırıklığı oldu. Film yapıyorsunuz bari hayranların düşüncelerine ses verin değil mi!

tarih84 dedi ki...

Tuğçe Nur Akar: valla bu kafa nasıl kafa bilmem. Kitap okuyan kesim azınlık o nedenle takılmıyor

Zeynep Değirmenci dedi ki...

Kitabı çok çok seviyorsanız bence (daha önce yaşadıklarımdan dolayı) alışacaksınız. setten filmde resimler ve fragman geldikçe gözünüz alışacak ve vay be cidden bunlardan başkası olamazmış diyeceksiniz. yani ben bi kaç kez yaşadım bunu çok sevdiğim kitabın film olması ve kafamda istediğim kişiye uymadığı için başta olmaz çok demiştim ama sonra fikrim çok değişti. ve seçilen oyuncular yetenekli ve bu işin altından kalkacak oyuncularsa çok şanslısınız.
Bu arada merak ettiğim bi seriydi en kısa zamanda okumalıyım çok yerde gördüm ismini :)

tarih84 dedi ki...

Zeynep Değirmenci: sanırım alışıcaz ya da sus oturup izleyeceğiz