3 Ağustos 2013 Cumartesi

Tepe Home Sürprizi:Green Gate Ürünleri Darısı Cath Kidston Başına

Tepe Home Green Gate atağıyla bizi sevince boğdu. Yıllardır beğendiğim son 3 yıldır da bilinçli (biliçli derken - netten hangi sitelerden nasıl alırım nasıl getirtirim) takipçisi olduğum Kidston ürünlerine bayılıyorummmmmmm :)) Blog temama bakan biri zaten anlar bu renkler bu desenler ürünler tam benliiiiik :) İnternet alışveriş yasağı, kredi kartı kullanım korkusu derken eş dosta rica minnet ürün alıyorduk. Özellikle Fincanlar beni benden aldııı, ilk başta gidip ziyaret ettim, kaçak göçek fotoğrafladım. Neden bilmem çekindim, bir sonraki alışverişte kendim için bir iki parça seçeceğim. İlk etapta ürünler sizlere çok pahalı gelecek, pahalı da zaten:( Orijinal fiyatlarla hemen hemen(!) aynı, ülke şartlarımıza göre pahalı, bu ürün grubu severler için feda olsunnn mantığı :) Dilerim bu güzellik Cath Kidston ürünleri için de olur. 
Green Gate için TIKTIK
Cath Kidston için TIKTIK
Şu bardakların güzelliği sizleri de kahve içmeye davet etmiyor mu? :)
Ahhhhh ahhhh hepsini istiyorummmmmmmmmm
Tarih84
NOT: Bir yorum sayesinde yazımı yeniledim. Kendisine teşekkür ederim. Ne ben kendimi ifade edebilmişim ne de iki ürün grubu hakkındaki beğenimi tam ortaya koyabilmişim. Şimdi umarım yazım daha bir anlaşılır olmuştur.

6 yorum:

Creat dedi ki...

Güzel blog. Kolay gelsin..

j.d. dedi ki...

Tüm evi Cath ve Green Gate ile donatasım geliyor gördükçe ama bunun için önce kendi evime sahip olmalıyım... Bir kaç ay sonra oda olacak ♥
Umarım hepsine sahip oluruz hihihih :D

tarih84 dedi ki...

Creat: teşekkür ederim:)

J.D : ahhh ne güzel ben de istiyorum kendi evimi bakalım hayırlısı.

Joey Potter dedi ki...

Çok sevimli ben Türkiye'ye geldiğini duymuştum. Sana haber vermeyi unuttum. Ama sen keşfetmişsin çoktan :)İnşallah kendi evin olur ev hediyesi yaparız. En azından bir tanesini :)

Hatoş dedi ki...

o terlikten bende istiyorum ya bayıldımmm :)

Reyhan ÖZBEK dedi ki...

Hayret nasıl olur da böyle beğenilen eşyalar Türkiye'de olmaz. Ben de çok beğeniyorum Cath Kidston'u.