15 Ağustos 2013 Perşembe

Okuyan Kızlar Kulübü 7. Blog Turu: Mutluluğun Öteki Yüzü - ÇEKİLİŞ


Okuyan Kızlar Kulübü 7. Blog Turumuz Arkadya Yayınları'ndan Çıkan:

Mutluluğun Öteki Yüzü 


Gerçek mutluluk nedir, nerededir?

 Peki, onu bulmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe'nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe'yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella'nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige'in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.


Joe'yla evlilikleri boyunca Paige'in Joe'yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ellanın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe'nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.

***

Bu tarz ailevi meselelerin anlatıldığı kitapları çok seviyorum. Arkadya çizgisini taşıyan, sürükleyici bir kitap daha sizlerle. Tur konuğu kitabımız beni mutlu etti, dilerim çalışmalarımız sonucu sizler de mutlu olursunuz. Kitap incelememiz yine butik tur mantığında ilerleyecek. Kitap içinde geçen tarihi bilgilerden yemeklere kadar, psikolojik açıdan incelemelere kadar enine boyuna sizlere sunacağız.
Keyifli okumalar efendim :)
***
Ön Okuma:

TUR TAKVİMİ:


15.08.2013

Tanıtım

The Reading Lady

Kitap Tutkusu
Pudra Tozu
Kütüphanemden Kitap Manzaraları
Fighting

16.08.2013
The Reading Lady - Yabancı Ülke Kapakları
Kütüphanemden Kitap Manzaraları - Ölümün Öteki Yüzü :YAS
Fightingg! - Kitaba Özgü İtalyan Yemekleri
Pudra Tozu - Savaşın Bilinmeyen Esirleri - İtalyanlar
Kitap Tutkusu - Alıntılar
Fightingg! - Çekiliş

17.08.2013
Yorumlar
The Reading Lady
Kitap Tutkusu
Pudra Tozu
Kütüphanemden Kitap Manzaraları
Arkadya Yayınları'na katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Tarih84

Hiç yorum yok: