27 Temmuz 2013 Cumartesi

Nefretten Sonra Tanıtım: Pudra Tozu & Ben Her Neysem O

 Merhabalar efendim, sonunda beklenen  gün geldi :)
 Nefretten Sonra  - FM Arsal zamanııı :)
Fatih Murat Arsal'ın ilk heyecanı, basılı ilk kitabı, bambaşka bir dünyanın aralanan kapısı birçok kişiyi bir araya getirdi. Bunlardan biri de kitap dünyasından sıkı dostum Ben Her Neysem O ile tanışmam oldu. Her şey sıkıcı bir eylül günü başladı desem çok mu klişe olur? Ebook ararken Zoraki Koca serisini keşfetmem, Aaa neler varmış araştırmasına girmem, yazarın basılmış kitaplarının izini sürmem ve kitapların yolundan arkadaşlığa uzanan bir hikaye sizlerle. Okumayı çok istedik, birçok yayınevine istekte bulunduk. Günlerce kitap hakkında mailleştik, telefonda konuştuk. Nefretten Sonra benim okumadığım tek FM Arsal kitabıydı, zamanla okumuş kadar oldum:) Şubat ayında bir umut ışığı doğdu ve ilk kararımızı aldık. Kitap çıktığı an alacağız, okuyup bölüm bölüm üzerinde konuşacağız. Şubat oldu nisan, kitap çıkmadı ama biz İstanbul'da ilk toplantımızı yaptık. Nisan oldu haziran kitaptan hala ses yok. Yazara yazıyoruz, yayıncıya yazıyoruz resmen bilgi dilencisi olduk. Şükür ki kanlı canlı, yeni kapaklı, basımı özenli bir Nefretten Sonra elimizde :) Hemen okuduk, notlar çıkardık, günlerce skype da konuştuk. Arkadaşlarımızı seferber ettik. Bir şeyi çok iyi idrak ettik ki insanın kafasındaki ile yansıyan aynı değilmiş. Sizler için yaptığımız hazırlıklar cidden çok yordu ama feda olsun bizi çok mutlu etti. Üzüldüğümüz anlar oldu, sevince boğulduğumuz günler, iyi kötü bu güne geldik. Gün bunları sizlerle buluşturma günü! :)
***
İlerleyen günlerde tahmin dahi edemeyeceğiniz bir sürprizimiz de sizlerle olacak :)
***
FM Arsal ve kitaplarına dair geniş bilgi için TIKTIK
Gün gün neler yapacağımızın da listesini verdik :) 
Hediyelerin bir kısmı  yarım saat önce elime ulaştı diğerlerini de beklemedeyiz. Takvimimize göre akşam saatlerinde görsellerle haberdar edeceğiz bizi izlemede kalın :) 


3 yorum:

Nuray Durmuş dedi ki...

Fatih Murat Arsal'ın yazmış olduğu Yalnız Gözlerin için kitabını çok beğenerek okumuştum.Bu kitabın çıkmasını da sabırsızlıkla bekliyordum.30 Temmuzda ki röportaj'ı büyük bir heyecanla bekliyor olacağım....

Esra Ercan dedi ki...

Harikasınız :) Israrla takip edeceğim sizi :D Bu arada İkizim cidden geliştirmiş kendini :D

Imran Mutlu dedi ki...

FATİH MURAT ARSALLA röportaj bende orda olmak isterdim