23 Mayıs 2013 Perşembe

YKM - Agenda Markasına Ayşe Deniz Yeğin Dokunuşu

 İzmirli modaseverler AGENDA markası için özel bir koleksiyon hazırlayan Ayşe Deniz Yeğin ile YKM Konak Mağazası’nda biraraya geldi. Gün içinde birçok blogger arkadaşımı görmek iyi geldi. Hayatın farklı alanında yazan bloggerların da bulunması bakış açısını ve sohbetin rengini çeşitlendirdi. Etkinlik sırasında alışveriş yapan kişilerin de sohbete dahil olması ayrı bir farkındalıktı.
 Ayşe hanım markayı ve marka ile buluşma aşamalarını anlattı. Kendinden bahsetti. Tatlı, zarif bir o kadar da ne yaptığını bilen bir bayan karşımızdaydı. Duruşunu sevdim, dilerim yolu daha da açık olur.
Agenda Markası'nın Ayşe Deniz Yeğin Çizgisi:
Ayşe hanımın ana felsefesi hayatın her alanına tasarım dokunuşları getirebilmek. Moda- giyim için bakışı ise stil sahibi kendine güvenen, rahat, ufak detaylarla gündüzden geceye geçiş yapabilen bir bayan. Tasarımı halka ulaştırmak. Agenda gibi kumaşına, dikişine, kalitesine güvendiği bir firma ile YKM geniş ağıyla kitlelere yaklaşmak. 
Minik bir kolye-yüzük aksesuarının bir elbise yakasına dokunuşu ile zarif şık tasarımlar bizlere sunuldu. Renkler hem trend hem de o çook büyük dünya markalarını andıran tonlardaydı. Çakma kalitesiz ürünlerle kendimizi kandırmak yerine bütçemize uygun kaliteli tasarım giymek sizce de daha ayrıcalıklı değil mi?
Ürünlerin kumaşı da dikişi de ülkemizde yapılıyor olması da önemli. Çin malı minyatür boy insanlara uygun elbiselerden sizler de rahatsız değil misiniz? Beğenerek aldığımız elbiseleri boy ve ebat ölçüleri yüzünden giymek için kırk kere düşünmüyor muyuz? Göğüs kasar, boy kısa kalır, birkaç yıkamada renk atar...
Agenda: kalıpları vücuda çok yapışmayan, elbise boyları ortalama, kumaşları kaliteli trend ürünler.
Çalışan bayanlar ve memurlar da düşünülmüş dolaplarımızın olmazsa olmazı siyah-beyaz elbiseler kısa kollu ceketler, kalem etekler ...
YKM alışveriş yapan birkaç bayan yorumu çok güzeldi kol sarkmalarını kamufle gömlek-elbise var mı diye sordular. Her yaşa hitap eden çizgiler için bir alkış =)
Gün bitti, teşekkürlerimizi sunduk derken minik bir poşetle bize incelikte bulundular. Teşekkür kartı beklerken içinden hediye kartı çıktı. Çok incelikli bir davranıştı. Kısa süre sonra alışveriş için kullanacağım.
 Teknolojik bir hediye daha. Bir bloggerın HD sonrası başvurduğu ikinci şey flashbellekler. Firmaların bizler için düşündüğü teknolojik jeste bir kere daha teşekkür ederiz.
Tarih84

2 yorum:

BOŞNAK KIZI dedi ki...

ben de bu markanın gömleklerine bayılıyorum daha önce iki tane edinmiştim çok güzel bir etkinlik olmuş canım :)

tarih84 dedi ki...

Boşnak Kızı: ben de çok beğendim özellikle kesimler çok dar değil ve kumaşları kaliteli.