11 Mayıs 2013 Cumartesi

Beyaz Cumartesi #6 : Cozakis'in Şartı - Lynne Graham / Bir Masum Gelin Daha Zorba Aşka Teslim kalıyor

Cozakis'in Şartı - The Cozakis Bride, bir  Lynne Graham harikası daha.
Evet kabul ediyorum ben tam bir Graham tutkunuyum. 
Her fırsatta sizlerle bu bembeyazzz sıcak hikayeleri paylaşmak istiyorum.
Lynne Graham ve daha birçok star yazarın harika kitaplarına ulaşmak için HarlequinTR sayfasına uğramanızı tavsiye ederim.
Harlequin resmi sayfası için TIKTIK
Kitap Tanıtım Özeti:
İntikam ... intikam ...
Herkes Olimpia'dan intikam alma peşindeydi... 
Zengin dedesi hayal kırıklığının acısını ondan çıkarmaya çalışırken bir zamanlar nişanlısı olan Nicos Cozakis'in ,Olimpia'nın  en yakın arkadaşıyla aldatmasını hala unutamamıştı...
 Olimpia ise şanssızlığına boyun eğmemeye kararlıydı... 
Annesini kurtaracak bir yol bulmalıydı.
 Olimpia'nın annesi Aşkı seçmiş zenginliği geride bırakmış bir kadın. Hamileyken aşkını kaybetmiş prenseslere layık yaşamdan hizmetçiliğe bir gün bile pişman olmadan ömür geçirmiş birisi. Olimpia annesine minnetle büyümüş bir masum. Liseli yıllarında dedesi tek varisi torununu yanına çağırınca dünyası değişir. Akıl almaz servetin tek varisi kibar, masum bir kız. Hem ailelerin uygun görmesi hem de ilk gördüğü anda vurulduğu Nicos'la evliliğe gün sayarken sevdiğinin ihaneti ile yıkılır. Bu kadarla yetmez bir de ihanet etmekle suçlanır. Yunan erkekleri için bekaret çok önemlidir. Dede torunu reddeder, Nicos nişan atar ve annesinin yanına döner. Tabi bir çok entirikaya da kurban gider. Aradan 7 yıl geçer, annesi çok ağır durumdadır. Acilen paraya ihtiyacı vardır. Eski nişanlının kapısını çalar, dedemin tüm serveti senin olsun benimle kağıt üzerinde evlen miras bana benden de sana geçsin bir miktar para ile hemen boşanalım der. Nicos zaten çok zengindir, neden bu evliliğe sürüklenmek istesin? Onun da kendine göre bir intikamı bir de soy adına yakışır şartları vardır. İşte olay şimdi başlayacaktır.
Lynne Graham sımsıcak satırlar sizi çağırıyor.
Tarih84

2 yorum:

Miss_Nefertiti dedi ki...

En sevdiğim hala ara ara çıkarıp okuduğum en güzel harlequin kitaplarından. Arşivimdeki ender güzellerden ;)))

tarih84 dedi ki...

Miss_Nefertiti: ben de ara ara bakarım keşke daha fazla sayfa olsaydı dediklerimden dedenin son andaki çıkışı çok iyiydi:)