6 Mart 2013 Çarşamba

Beklediğim Sendin / Berru Bebek Şans Getirdi

Birkaç ay önce Bediş Mutfakta TIKTIK bloğunun sahibesinin hasretle beklediği bebeği dünyaya geldi. Blogdaşım aynı zamanda komşum olur, komşum bu kadar yakında otururken bazı sebeplerle ben bir türlü ziyarete gidememiştim. En sonunda güzel, miss kokulu kızımızı görmeye gittim. Şubat ayının AŞK konseptleri ile muhabbete girmişken aklıma Ephesus Yayınevi'nin Kitap AŞK yarışması aklıma geldi.
Konsept gereği bir aşk kitabının konusuna uygun bir kare poz yayınlıyorsunuz, yayınlananlar arasında 14 tanesi seçiliyor. Seçilenler Ephesus yayınlarından istediği kitabı seçiyor ve gönderiliyor. Çocuk da yapamadım kariyerde adlı kitap benim şu son günlerdeki durumuma uygun olunca ilham geldi:) Aldım Berru'nun pembe patiklerini açtım gazetenin iş ilanlarını ve sonuç yukarıdaki fotoğraf. Vefa Enver'in kitabı, Berru'nun patiği derken ben de 14 kişi arasına girmiş oldum.
Tatlı kız Berru bana şans getirdin senin de bu hayatta şansın bol olsun:)
Gazete- dergi ve sosyal medyada çokça dillendirilen başarılı bir kitap. Kitap Kurduyum Ben TIKTIK sahibesi de ısrarla önermişti. Ben de Ephesus yayınlarından bu kitabı seçtim. Daha sıra gelmedi ama içimde bir his beni kasıp kavurucak gibi geliyor. En iyi ilk kitap ödülü almış, dünyada yok satan bir eser mutlaka bir bilinen vardı dimi:) 
Kitaptan birkaç alıntı:
İyi bir gün dilerim, sevgiyle kalın.
Tarih84

2 yorum:

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

Tatlım minişin de senin de şanslarınız daima açık olsun sevgiler.

tarih84 dedi ki...

Örgü Çantam: aminnnnnn :)