31 Aralık 2012 Pazartesi

Yeni Yıl Dilekleri

Yeni yıl coşkusunu seviyorum. Yeni bir yıl yeni bir başlangıç. Yeniliklere iyiye güzele umuda dair inançlı bir adım. Bu yıl ne biten yılın analizini yapmak geldi içimden ne de yeni yıl dilek listesi hazırlamak. Şu ara depresyon eşiğindeyim  kurtulmalıyım. Bu kurtuluş acilen bulmayı umut ettiğim ve deli gibi mücadele ettiğim bir işle olacak. Mesleğimden vaz geçtim, hiiç gözümde değil. Sadece nefes alıp verdiğim istediğim kitabı alıp tüketicilikten kurtaracak belki de vasfı olmayan bir iş istiyorum. CV mi bile eksilttim ki milletin gözü korkmasın:) Yaaa işte durum bu bildiğim tek şey özel ders vererek devam etmek istemediğim daimi bir iş. Sabah erken kalkıp hayat mücadelesine dalacağım bir iş. 
Ahhh burda konu yeni yıl ve dileklerdi dimi.

Bu yıl kolaj yaparken bile sıkıldım istek çok ama onları kolajlamak bile canımı acıtıyor. İstemezsem belki olur bir iki şey dedim. Ama illa iste kul ister Allah verir dersek hımmm düşündüm de Tumblr adresimdeki seçtiğim kareler gibi bir hayat isteyebilirim.
Merak mı ettiniz işte tumblr adresim- arşivim TIKTIK
İyi- mutlu-sağlıklı-huzurlu-bol paralı bir yıl dilerim sizlere.
Tarih84

10 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Yeni yılda daha sık görüşebilelim benim dileğim :) Aminnn canım dilerim hayallerinde yaşattığın herşey gerçek olur. Fazlasıyla hak ediyorsun hepsini. İyi seneler şimdiden :)

FADİŞ dedi ki...

Mutlu yıllar:)

Ege dedi ki...

Ne kadar az beklenti o kadar az hayalkırıklığı :) Ben 2013ten sadece sağlık ve huzur bekliyorum... Sen de umarım seveceğin bir işte en kısa zamanda başlarsın Pudracım. Mutlu bir 2013 diliyorum.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:hak etmek yetmiyor bazen, inşallah bir işim olur da sık sık görüşürüz:) Sonuçta bazı şeyler maddiyata bağlı kalıyor:(

Fadiş: Çok teşekkür ederim:) Size de iyi bir yıl dilerim:)

Ege: Çok haklısın artık bir beklentim de kalmadı. Bir iş ve sağlık başka dileğim de yok artık.

KAMİKAZE dedi ki...

canımmm bu sene tüüüm dileklerin gerçek olsunn.yürekten diliyorumm.her anın bir önceki anından daha güzeell olsun:)iyi ki varsın..

Benherneysemo dedi ki...

Sana da mutlu yıllar :)

çeşnici Handan dedi ki...

Öncelikle sağlıklı mutlu bir yıl olsun. Umarım tüm dileklerin gerçekleşir canım.

burçlar dedi ki...

Nice mutlu seneler :)

tarih84 dedi ki...

inşallah cümlemize iyi bir yıl nasip olmuştur.

Burçlar dedi ki...

Şuana kadar hiç dileklerin gerçekleştiği bir yıl olmadı, hayrolsun bakalım..