1 Aralık 2012 Cumartesi

Özgürlüğün Elli Tonu nihayet elime geçti / İdefix Alışverişim

Sabahtan beri kapı çalsın diye bekliyorum. 10 dk önce kitaplarım geldi. Bayram şekeri almış çocuk gibi sevindim:) Netten alışveriş yapan biri değilim. Bir iki acil durum dışında tabi. İdefix alışverişimden memnun kaldığımı da söylemeliyim.
Şimdilik tek sorun önce hangisinden başlamalı ya da hangi seriyi tamamlamalı?
3 serinin de son kitapları elimde, bir serinin de ilk kitabı. Zamanında yanlışlıkla serinin son kitabını alıp ilk kitapları aranmıştım. Tepeden Tırnağa adlı kitabı da Elli Ton severlerin yorumları sayesinde keşfettim.
Pegasus yayın evine kızgınım demiştim dimi.
Sağolsunlar kitabı önce fuarda sattılar, sonra İstanbul geneline yaydılar. Bize 28 Kasım'ı beklemek düştü. 28 Kasıma yaklaşınca 30 kasıma erteledik dediler. Ben de kitaplarımı bekledim de bekledim. İdefix dilersem kitap ertelemesi sebebiyle beklemeyebileceğimi, özgürlük kitabını ekstradan gönderebileceklerini ve ek kargo masrafı da talep etmeyeceklerini söyledi. Kibar bir yaklaşım. Ben de bu duyarlı yaklaşıma karşı bekleyeyim siz topluca gönderin dedim. veee kitaplarım elimde:)
Ahh ben biraz hasretleşeyim ve okumaya başlayayım.
Sizlere de iyi okumalar:)
Tarih84

5 yorum:

cemre nalbant dedi ki...

karanlığın elli tonu'nu yeni bitirmişken son serinin çıktığını görmek çok iyi oldu *-* keyifli okumalar :)

Syhn dedi ki...

gözün aydın ;)
sanırım özgürlüğün elli tonunu seçtin?

tarih84 dedi ki...

Cemre Nalbant. ahhh okudum ve bitti kitabın ikinci yarısı benim için başlıa başına serüvendi. Tüm cevaplar bu kitapta.

Syhn: evet doğru tahmin gözüm aydı da hüzün çöktü kitap bitti:(

Gül dedi ki...

kesinlikle fısıltı serisinide okumanı tavsiye ederim.Ayrıca diğer okuduğun serileri merak ettim onlarla ilgilide post bekliyorum.Keyifli okumalar sana...

tarih84 dedi ki...

Gül: Fısıltı serisini duydum. 4 kitaplıkmış aklıma takıldı doğrusu. en son sihirli çıkrık serisni bitirdim heidi betts çok iyiyidi. Elimde Tepeden Tırnağa adlı kitap var sarsıldım çok çok fazla geldi:( Okudukça yorumluyorum. Ama blogda kitap yığını oluştu sanki milleti sıkıyorum gibi geldi. Bilemedim.