22 Kasım 2012 Perşembe

Dionis: Aşk Serisi / 1 Tema 4 Kitap

1 tema 4 kitap. Uygun fiyat, sağlam baskı.
 Al, oku, keyiflen türünden.
Dionis, ismini yeni duyduğum yayınevlerinden. Seri mantığında ustaca bir iş yapmış. İlk basımda 1 den 4 e sıralamışken sonrasında sırasız baskılarla devam etmiş. Sıralaması zaten saçma birbiri ile bağlantısız konular.
Son günlerde blogda ve twitter'da bahsettiğim kitapçı meselesi var. İzmir'in belli semtlerine kitapçılar açıldı. Ciddi indirim var, sürümden kazanma mantığı geçerli. Daha kitap koliden çıkmadan satılıyor. Gerçi okuyucu kitlesinin de etkisi var. Bu gördüğünüz kitapları tanesi 5 tl den aldım. Helal olsun değdi.
4 kitabın ortak özellikleri: 230- 250 sayfa , tema AŞK ve yazarlarının ilk kitabı olması. Daha birçok ortak özellik de sayılabilir. Bu size birbirinin kopyası kitaplar gibi de gelmesin. Başka ülkelerde başka erkek karakterlerle sımsıcak hikayelerle bezeli. Adamlar güçlü ama boşa değil alınteri, kızlar güçlü hayat mücadelesinde ne naifliğini yitirmiş ne de asiliğini. Sürükleyici. En güzel yanı her kitapta başka bir konu hakkında bilgilenmeniz. 
Tek tek kitapları ele almayacağım. Bu kadar uygun fiyata alın okuyun demekle yetineceğim:) 
Kitapların bana göre eksik yanları: Yayınevi politikası mı ilk kitap özelliği bilemem. Bildiğim şey bu kadar güzel konular yakalanmışken neden kitap taslağı tadında kaldığı? Daha derin daha uzun olabilirdi. Özellikle Aşkın büyüsü adlı kitaba en az 20 sayfa daha eklenmeliydi. O kadar macera yaşayıp düğün görmemek sinir bozucu:( İlk aşk kitabı için de geçerli. Tamam anlatmayacağım sonuçta 230 sayfa okunur. Ben günde 2 kitap okudum çok keyifliydi. 
Tavsiyemdir efendim:)
Tarih84

Hiç yorum yok: