15 Ekim 2012 Pazartesi

Sonbahar Hüznü Çökmüş Üzerimize

   Sonbahar hüznü çöktü üzerimize, daha çok kahve içer olduk daha az su. Üzerimize şal alır içimize atlet giyer bulduk kendimizi. Gökyüzünde yıldır arar olduk, şemsiye kılıflardan her an çıkmak için telaşta. Yazdan ne anladık da kışa koşar olduk? İyi yanları da var çocuklar okula büyükler romanlarının başına geçti. Gezdik eğlendik üzüldük ve yola devam ettik. Şimdi de bloglarımızın başına geçip hasret dindirmek için sıvadık kolları. Klavyeler iş başında:)
Uzun süredir yine sessiz kaldım ama elimde olmayan sebeplerden:( Söz telafi edeceğim, sizleri, bir şeyler paylaşmayı, paylaştıkça rahatlamayı özledim. Bekleyen etkinlik yazılarım, anlatacak kitaplarım, paylaşacak parçalarım var:) Bekleyen gezi yazılarım ve tonla tarifim. Kahve eşliğinde hüzne vuran bir iki kelam da sizlerden sakınmayacağım. Ev tadilatı tam bir çılgınlık ve biz de o deliliğin içinde 10 gündür savaş verdik. Tam bitti derken cumartesi akşamı annem sakatlandı ve bu sabah doktor hastane derken yorgun düştük. Ameliyat tarihi alacakken sevindik 10 günlük tedavi sonrası iyileşme olursa ameliyatsız atlatabilicez. Şimdi kritik 9 gün daha var. Bol bol evde anne dizi dibinde geçireceğim kalan vakitte de bol bol bloğumla ilgileneceğim. Sizleri çok özledim dedim mi? :))
Sevgili arkadaşım Sevda - MssNefertiti sayesinde tanıştığım bir yazarın çevrilmiş tüm kitaplarını bir çırpıda okudum. Yakında Judıth McNought kitaplarını da sizlerle paylaşacağım, bu macera kaçmaz:)
Ahhh be SILA yine deştin bizleri. Bu sefer parçanın sözlerinden öte müzik vurdu beni. Çok etkileyici.
SILA - İMKANSIZ
Tarih84

3 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

tatlım anneciğine çok geçmiş olsun üzüldüm.

sevgiler ameliyata gerek kalmaz inş.

Joey Potter dedi ki...

Annene tekrar tekrar geçmiş olsun canım. Nazarlardan korusun Allah. Bütün yazılarını merakla bekliyoruz :)

Aylin TÜRKŞEN AYSEL dedi ki...

Acil şifalar dilerim, eziyetsiz 9 gün geçirir, sonra da güzel haberler alırsınız umarım.