26 Ekim 2012 Cuma

Bir Bayram Sabahı

Bayram temizliği ve koşturmalar yordu, aklımda ne blog ne de bayram kaldı. Atanan ve bayram öncesi ziyarete gelen arkadaşlar, evin bitmek bilmeyen işleri derken günler geçiyor. Bu bayram tadımlık tatlı yaptık, aile toplantısı olmayınca tek tek gezmeler başladı. Neyse ki büyüklerdeniz biz gelinen olduk.
Evde acil misafire kek yaparak Carte D'or baya sevindirdim:) 
Bayram dedim dimi:))
Haydi cümleten bayramımız mübarek olsun.
Bizde bayram dedin mi gevreksiz sofraya oturulmaz!
Ekmek de aramaz, kırma zeytin ise eksik olmaz.
Seviyorum bayram sofrasındaki neşeyi.
Bu da bayram öncesi aldığım yeni kitaplardan birisi. Aslen kitap yeni değil yıllar önce alıp okumuştum. Bir şekilde alınıp geri getirilmeyen kitaplığımın kayıplarından:( Bayram öncesi indirimde bulunca aldım, nostalji oldu. 
Bu kitap hakkında ayrıca yazacaklarım var tabi. 
Her birinize mutluluk diliyorum tabi bol da harçlık:)
Sevgiler
Tarih84

3 yorum:

Buse dedi ki...

ah ah. o kitaplarımı alıp alıp getirmeyenlere benimde ahım var. -.-insan kitaplarını evlatları gibi sevince tabi :D bende artık güvenmediğim kişilere kitaplarımı vermiyorum. sana da iyi bayramlar bu arada :))

Syhn dedi ki...

bazı kitaplar var böyle zaman zaman geir dönüp okumak istiyorum ama okumadığım o kadar çok kitap var ki vazgeçip okumadıklarıma yöneliyorum.
çok cesursun sen :D

tarih84 dedi ki...

Buse: Verme vermek kitap okumak isteyen arasın bulsun, millet o kadar bencil ve duyarsız ki senin yüklediğin alamı da hiç ediyorlar.
İyi bayramlar dilerim:)

Syhn: insan bazen okumak istediği ve nice okumak isteyeceklerini düşününce okyanustaki bir kum tanesi kadar bile olmadığını anlıyor. Ama yer etmişleri daha bir içimde damıtmak adına bazen yendien satır atlayarak da olsa alıp okuyorum dönüyorum kitaplara.