26 Eylül 2012 Çarşamba

MİM: FAVORİLER

Sevgili Cadılarımız beni mimlemiş:) Mim okumayı da cevaplamayı da çok severim. Uzun bir aradan sonra bir mimle başlamak fena olmaz dedim.
 Bekleyen 2 mim için ise biraz mahçubum:( 
Ama onlara da el atılacak:) 
Blogspot yeni yüzüne alışayım kumanda paneline hükmüm geçsin son gaz devam:)
Haydi başlayalım, dökelim içimizdekileri.
Favori Renk?

Soft renkler beni kendine çekiyor. Yıllarca pudra krem beyaz bazen siyah renkleri seçerdim. 3 yıl önce sıcak renklere şalları atkı olarak kullanarak başladım ve şimdi favori diyebileceğim 3 renge sahibim. Yavru azı, limon sarısı, pudra pembesi ve pudra rengi. Beyaz eklememe gerek
 yok dimi: )) İlla tek bir renk söyle derseniz pudra pembesi derim.
İlk sırada fazla mı laf dolandırdım:( Pardon alışma turları diyelim:)
Favori Sayın?

İlkokul sıralarından beri bu soru sorulur da neye göre cevap verebileceğimi asla kestiremedim. Nedense cevabım hep 8 oldu ama 8 rakamına dair tek şanslı gün de hatırlamıyorum.
Sorunun net cevabı 8 diyelim:)
Favori İçeceğin?

Yıllar yılı ÇAY derdim de başka bir şey istemezdim bu sene tam bir kahvekolik oldum:( Bu kadar kahve tüketmek ne kadar doğru bilemiyorum. Genelde jacops 2 in 1 içerim dışarıda isem filtre kahve tercih ederim. Yaz aylarımın favorisi ise sarıkız kahveli soda yoksa buz gibi lipton yeşil çay içerim.
Favori Gün?

Bilemiyorum, off ben bunları neden hiç düşünmemişim. Benim için hangi gün güzel bir başlangıç yaşadıysam o gün favorimdir. Şu sıra favorim PERŞEMBE diyebiliriz.
Favori Çiçeğin?

ŞAKAYIK, çok seviyorum özellikle pudra pembesi ile fuşya arsı dalgalanmalı bir buket beni büyüler. Taa lise yıllarıma kadar sorsalar beyaz zambak derdim sonradan bu çiçeğe vuruldum. En güzel andan en uçsuz hayale kadar aklımda hep bu çiçek belirir:)

Facebook mu Twitter mı?

Facebook'a hiç katılmayı istemedim. Hatta katıldıktan beri pek de memnun sayılmam:( Siz istemeseniz bile bazen kendinizin dışında  bir güç size fotoğraf paylaşmak için zorluyor. İlla çekildiklerimizi ne zaman ekleyeceksin soruları çıldırtıcı:( Kişisel facebook adresim yerine blog facebook beni daha mutlu ediyor hükmeden benim:) 
Yine de facebook mu twitter mı derseniz tabiki de TWİTTER gerçekler orada.
Hediye almak mı hediye vermek mi?

Hediye vermek daha kolay sevdiklerime hediye almadan düşünürüm ve genelde doğru etkiyi yaratacak hediyeyi almanın mutluluğunu yaşarım:) Sevmedim mi söylerim bazen kırmamak için sadece tebessüm ederim o nedenle biri sana hediye almak istiyorum dedi mi eyvah derim ki ne eyvah almasan daha iyi:) 
Tabi blog vasıtasıyla gelen kargolar beni çok mutlu ediyorum Asya- DVD hediyeleri her zaman muhteşemdir:)
Tutkunuz?

Tutkum aslında bir karar sonrası onu kendini adar gibi sonuna kadar mücadele edişimde gizli. Bağlandığım şeye tutkum kolay kolay geçmez. Aşka dair sorarsan Jung Woo Sung derim:)) Hayata dair olmayı düşlediğim kişi olana kadar zorluklara karşı savaşma isteği. Sanırım tutkunun bendeki anlam ifadesi farklı. Kısaca bağlandığım şey tutkumdur desem daha doğru olur.
NOT: Görseller tumblr saydamdan alınmıştır. Kaynak için TIKTIK
TARİH84

4 yorum:

Oh Yoon Joo dedi ki...

Ellerine sağlık, bende mim yazılarını okumayı seviyorum. Birbirimize dair küçük detayları öğrenmek için güzel bir yol.

Şakayık sevdan şaşırtmadı beni ama nedense Beyaz zambak, lilyum çiçeği derdim ben sana dair bir soru gelse (:

Feysbuk sevdası yaşayan insanların boğması sonucu artık sevemez olduk onu bence de. Bende kendi feysbukuma bakmaktan çok uzağım.

Çay sevdan sohbeti sevmene, kahve sevdan da keyfine düşkün olmana delalettir canım benim. Kitap okurken çay içmek, yağmur yağarken kahve tüketmek gibisi yoktur bence :D Tamam, tamam kahveyi her türlü tüketirim (:

tarih84 dedi ki...

Oh Yoon Joo: Çay ve kahve tespitinde çok haklısın doğrusu:)) Bence de mim bizleri bir adım daha yaklaştırıyor.

Syhn dedi ki...

kahveli sarıkız soda yı da denemem lazımmm :D

tarih84 dedi ki...

Syhn: kesinlikle dene ben çok severim.