23 Temmuz 2012 Pazartesi

MİM: Kendini Anlat

Sevgili blogdaşım, arkadaşım, canımcım Nefertitim beni mimlemiş. Bekleyen mimlere bakınca suçluluk duysam da bir yerden başlamalı öyleyse sondan başa gitmeli dedim. Geçen hafta mimlendim taze taze cevaplayayım istedim. Haydi başlayalım.

#Çaresi bulunmayan bir hastalığa yakalandınız ve bunun sonucunda yaklaşık 1 yıllık ömrünüzün kaldığını öğrendiniz. Kalan 1 yılınızda ne yapardınız?
Önce biraz para bulur buluştururdum. 1 yıllık ömür sömürüsü ile cebi doldurup aklıma ne esiyorsa onu yapar o anın tadını sadece kendim için bencilce çıkarırdım. Bolca da anneme sarılır üzülmemesini söylerdim. Zaten yıllardır mücadeleyle yorulmuşum 1 yıllık keyif acılı ve sıkıntılı tonla geçen yılı telafi edecektir diye düşünürdüm.

# Fobileriniz, takıntılarınız var mı, varsa nelerdir?
Böcek korkum git gide tırmanmakta nasıl baş edeceğimi bilememekteyim. Takıntı mı ımmm sanırım nesnelere yönelik ne aldıysam ilk günkü gibi kalsın isterim yoksa soğurum. Mesela kitap aldım çizilmesin karalanmasın isterim karalama ya da kirlenme olduğu an o kitap benim için anlamını yitirir.

#Bir sabah kalktınız ve dünya da hiçbir insanın kalmadığını öğrendiniz. Ne yapardınız?
Kafamı dinlerdim. Gece gündüz gezerdim.

#Dünyayı dolaşmak isteseydiniz, ilk hangi ülkeden başlardınız? Ve neden?
İtalya ile başlardım, nedense bir aşkın beni orada beklediğini düşünmekteyim. Kabul ediyorum çok klişe ama klişeler de güzeldir:)

#İtiraf edin, prens /prensese dönüşür tesellisiyle, kaç kurbağayı öptünüz?
Sıfır heheee:))

#En son yaşadığınız küçük düşürücü, unutamadığınız bir olay?
Şu soru ile o anın sinirini yaşadım ama anlatmak çok uzun sadece hak etmedim ve çok üzüldüm desem yeterli olsun bu seferlik:(

#Asla yanınızdan ayırmadığınız 3 şey?
 Telefon, cüzdan, anahtar.

#Hayatınızın bir kitap/film olmasını isteseydiniz, hangi kitap/film olurdunuz?
Dram olurdu. Başta muhteşem bir çocukluk, sonra parçalanan bir aile, sosyallikle dolu üniversite ve kpss ile yıkılan bir yaşam.

#En yakın arkadaşınızın bir uzaylı olduğunu ve sizi ilk denek olarak, kendi gezegenine götüreceğini öğrendiğinizde ne yapardınız?
Geri dönebilecek miyim diye sorardım.

#İsviçre’li bilim adamları görünmezlik hapını buldu ve siz bu hapı deneyen ilk kişisiniz. Hapı kullandıktan sonra ilk yapacağınız şey nedir? 
Ne kadar merak ettiğim soru varsa cevabı için ilgili kişilere musallat olurdum:))

Keyifli bir mim soru cevap oldu, sorular bomba:)) Teşekkür ederim arkadaşım:)
Tarih84

2 yorum:

Miss_Nefertiti dedi ki...

Ayyy sen yazana kadar böcük korkumu unutmuşum ıyykkk :D Kitaplar konusunda hem fikiriz. Kitaplarım en kıymetlimdir. Ama okunsun da istiyorum. Sevdiklerimle paylaşırım sadece :)

Yalnız şu görünmezlik hapı olsaydı ne şahane olurdu yaaa... Düşünsene... :D:D:D

tarih84 dedi ki...

Miss_Nefertiti: valla o hap olsa millet asıl o zaman hapı yutardı:)) çok pis planlarım olurdu:)