11 Temmuz 2012 Çarşamba

KPSS sonrası temizlik zamanı

Yılın yorgunluğunu, sınav sonrası net kritiğini akıldan atmanın en pratik yolu temizlikten geçer. Yorgunluk belki de en iyi ilaç, düşünemeyecek kadar yorul ki akıl azıcık dinlensin. Bu gördüğünüz sınav iptaline karşı önlem, eee malum bizim ülkede kopyasız bir sınav olmaz. Devlet kademeleri sebil ya  yetmiyor aç gözlülere. Neyse konuşmaya bile değmez at gözlüğü takmışların kulağı da kapalı olur. O veba bir gün senin canın evladına sıçrayınca anlayacaksın da iş işten geçeli çok olacak. Bu gördüğünüz soru bankası kulesinin 3 katını yıl içinde çözüp çöpe attık. Benim gibi az atanıp üst düzey başarı bekleyen öğretmenlikler için bu miktar az bile. çözülmedik kaynak bırakmayacak gece gündüz kendini sadece sınava adayacaksın. Biz aptalların ders çalışması gerektiği için böyle yoksa 10 puana bile atan akıllı çok ülkede.
Bitmiyor her yer kağıt her yer not, odamı fotoğrafladım yoksa kolidor ve tuvalet versiyonları da var gözün gördüğü her yerde not asılı offfff offfff Değmedi yine yine iç edildi emeğim ama artık şaşırmıyorum. Temizlik telaşım bitsin, gözümden akan yaş dinsin o vakit nete döneceğim. Güzel yarınlar dilerim.
Tarih84

4 yorum:

HobiCoffee dedi ki...

Ben de toparladım tüm kitapları, deneme sınavı ve notlarımı, geri dönüşüme göndermek için bekliyorum. Hiç niyetim yok bir daha yüzlerini görmeye...

KAMİKAZE dedi ki...

canım sana ve hobicoffee arkaadşımıza geçmiş olsun.Dilerim ki bunu size yapanlar iki tarafta da huzur bulmasınlar.Zaten öyle olacak.

Allah emkelerinizin karşılığını bu sefer almanızı nasip etsin.İnşallah istediğiniz yere atanırsınız.sevgiler.

KAMİKAZE dedi ki...

Ve yeni yazılarını,kolajlarını,eski neşeli haline dönmeni dört gözle bekliyorum.Allah yüzünü bundan sonra hep güldürsün canım.

tarih84 dedi ki...

HobiCafe: inşallah hakkını alırsın da bir daha açmazsın yüzlerini.

Kamikaze. sen cansın çok seviyorum o güzel yüreğini.