25 Temmuz 2012 Çarşamba

Judith McNaught: Sana İhtiyacım Var

SDC13388
Ahhh Ramon, Ramon, Ramonnnnn ahhh ahhh :))
Bu kitabı Ramon'a itafen sizlerle paylaşacağım :))  Ramon kim mi dediniz? Ramon kitabın baş karakteri, karakter ötesi, baş döndürücü asi itaat bekleyen çılgın birisi:) Aşık ve kararlı bir adam:) Bu dünyada eşi benzeri az olan zatı muhteremlerden. Tamam tamam ciddileşiyorum:)
Kitap tanıtım yazısı: Bir Cuma gecesi Katie'nin hayatına çok çekici bir yabancı girdi. Pazar günü hayatı tamamen değişmişti. Çok güzel genç bir kadın olan Katie Connelly acı dolu geçmişini iyi bir kariyerin, güzel bir evin, özgürlüğün ardında gizliyor, erkeklerden olabildiğinde uzak durmaya çalışıyordu. Hayatındaki en önemli eksikliği ise farkında değildi; ta ki gururlu, yakışıklı Galverra'yla tanışana kadar. 
Alıntıdır, kaynak için TIKTIK
Benim Yorumum: Kitap baştan sona sardı, şaşırttı, kızdırdı, aşka düşürdü ve sıkça söyle dedirtti ahhh RAMON yeter artık Ramon :)) Sanki bayan karakter bendim de o baskıdan nasıl sıyrılacağım diye düşünyormuş gibi yaşadım kitabı. Okuyun, okutun pişman olmayacaksınız. Sevgili arkadaşım Nefertiti sayesinde tanıştım kitabın yazarı ile ne de iyi olmuş bundan sonra bırakmam peşini:) 
* Kitapta sevmediğim şeyler de vardı tabi. Gerçi kültürel farklılık ile hoş mu görmeliyidim hala emin değilim. Katolik bakış açısına saygım var, sonuçta benim de kendi içinde tutucu bir yanım var. Günümüz gençliğinin de benzer yaşanmışlıkları ve nedense bazı sınırları kabul edemeyişim neyse bu da başka bir yazı konusu olsun kitabın kalitesini zedeleyebilecek yanlış bir şey yazmak da istemem. Kitap çok iyi ve okunmayı hak ediyor.
DİKKAT: Yüksek düzeyde aşktan baş döndürücü etki içermekte:)
Kitaba yakışan bir parça armağan olsun benden:

Tarih84

4 yorum:

selocann dedi ki...

Judith'in çoğu kitabını okudum ve içlerinde sadece bu kitabı yarım bıraktım, fazlasıyla beyaz diziyi andırıyor.

Bu kitabını okuyup beğendiysen, diğer kitaplarını sevemem diye endişelenmene hiç gerek yok. Hepsi birbirinde güzel:D Düşler Krallığı, Sonsuza Kadar, Mutluluk, İçinde Aşk Saklı ve Cennet favorilerim :)Bu kitapları okuduktan sonra farkı göreceksin Judith gibi muhteşem bir kalem bu kitabı çok daha iyi yazabilirdi :)

tarih84 dedi ki...

selocann: oğğğ bir madenin kapısını aralamışım desene, çok severim iddalı ve okuyunca mest ettiren yazarları. Sevgili nefertittim sayesinde ismina aşina olduğum yazar gün be gün daha çok ilgimi çekiyor. Tüm kitaplarını okuyacağım kararlıyım.

11.galaxy.2 dedi ki...

yüksek doz aşk bu kadının lakabı dır benim için :) daha bugün bir ara kitap arşivime el atayım judith mcnaughtlara bir göz atayımda şöle afili bir yazı yazayım judith aşkımı göstereyim diyordum ki bu yazı karşıma geldi ben bu kitabı yarım bırakmıştım dayanamadım sinirimden bide o aralar aşk kaldırcak psikolojide değildim sanırım ama ama içinde aşk saklı ve sen gelmeden önce bu kitapların birçok bölümünü ezberledim tekrar ve tekrar okumaktan tüm kitaplarını okumanı tavsiye ederim özelliklede sıralı bir şekilde okumanı isterim çünkü ne kadar seri gibi gözükmeselerde aslında seriler :)

tarih84 dedi ki...

Düşler Krallığını yeni bitirdim çok etkiledi elimde 3 kitabı daha var ama karar verdim Türkçeye çevrilmiş kitaplarını toplayıp sırasıyla okuyacağım malum karakterler bir sonraki kitapta karşıma çıkabiliyor. şimdiki düşüncem ise ramon ve royce karışımı bir erkek:))