18 Temmuz 2012 Çarşamba

Eau Thermale AVENE 50+ : Cilt yenileyen güneş koruyucu krem

Cilt önemli, hele yüzümüz daha bir önemli. Mevsimlerin değiştiği, ışınların daha bir etkili olduğu bu zamanda güneşten korumak sadece sahillerde değil tüm zamanlarda önemli.
Güneş koruyucu ne zaman ne için alınmalı: kışın nemlendiricili düşük faktörlü kremler kullanılmalı yazın ise yüksek faktör yağsız kremler tercih edilmeli. Kışın Vichy marka yüksek koruyuculu yüz kremi kullandım. Ben de güneşten korkuyorum ve geri dönülmez lekelerle karşılaşmak istemiyorum. Yaza doğru nisan sonrası cildimi yağlandırdığını fark ettim. Normal bir cilde sahipken yağlı bir görüntü aldı. Neyse ki bitti yine soluğu eczanede aldım. Kozmetiklerle sınıflandırılmayan doktor tavsiyeli yağsız bir koruyucuya ihtiyacım vardı. karşıma Avene çıktı. İlk sürüşte kalitesini konuşturdu! Yağ içermediği için sürdüğüm an yüzüm kremi emdi, terleme esnasında kusma yapmadı. 2 günde bir cildim ince deri atmaya başladı, bir sorun mu var diye eczaneye gittim. Cildiniz gözeneklenmiş sitres faktörlü ki derin değil bu krem sizde piling etkisi yaratmış denildi. pek sevindim günden güne cildim ipeksi bir hal aldı. Her sabah yüzümü yıkar yıkamaz kremimi sürüyorum. Son günlerde ne kullanıyorsun diye sorular geliyor aslında yaptığım tek şey aksatmadan güneş koruyucumu sürmek. BB krem gibi mübarek pek sevdim. 1 aydır düzenli kullandığım halde çok az miktar kullanmışım denildiği gibi 4-5 ay rahat yetecek.
Bu güneş kremini güneşin zararlı ışınlarından korunmak, sir yaptırıyorsunuz sir sonrası leke oluşumunu önlemek ve lazerli epilasyon sonrası korunmak için kullanabilirsiniz. Derinlemesine etkili kalitesi doktor tavsiyeli bir ürün. Sadece eczanelerde satılmakta! Bir sonraki denemede sizlerle yeniden buluşmak üzere sevgi dolu günler dilerim.
Tarih84

1 yorum:

eczanemizburada.com dedi ki...

Merhabalar

Eau Thermale AVENE 50+ ve tüm Avene ürünlerini İstanbul Şişli'den % 25 indirimle alabileceğiniz web sitesi önereceğim. Güniçi teslim ve kapıda ödeme imkanı ile ürün alabilirsiniz.

Saygılarımla

Dr Adnan AYDOĞDU ve eczanemizburada.com