18 Mayıs 2012 Cuma

Hamilelik bir hastalık değildir. Kadın olmanın güzelliğidir!

Bu resimleri bambaşka bir konuda bambaşka bir görsel ararken gördüm. İşte budur dedim. Amerikanın kendi dayatmasını kendisinin kırdığı kadın hamile ise işi bitmiştir bakış açısı sonunda kırıldı. Öyle ki hem hamilelik hem de evlat edinme bir modaya dönüştü. İşin suyu çıkmasa olmaz tabi. Algı artık değişti kadınsan evleneceksin, az kilo alarak fıstık gibi karnın burnunda gezecek mutlu aile pozu keseceksin. Offf boşverelim ABD'yi gelelim şu güzelliğe.
Küçükken yani ilk okuldayken hamilelerin en fazla 4 kıyafeti olurdu belden büzgü alta tayt tamam. Ben de çok pahalı bir olay zannederdim anneme en az 3 çocuğum olacak ve sen de bana bolca hediye elbise alacaksın ben devamlı gezeceğim cici bir hamile olacağım derdim:)Hamilelik işini seviyorum yoksa o kadar çocukla nasıl baş edilir amannn. Geleceği görmüşüm ahtım olsun hamilelik öncesi kilo kontrolü yapıp tüm hamileliğim boyunca çeşit çeşit kıyafetle dolanacağım:)) Hamilelik bir hastalık değil kadının güzelliğidir. Şu üstteki fotoğraflara baksanıza, hayallerimin vücut bulup yolda salınmış görseli:))
Bayanlar sizlere hayranım, ben de sizin izinizden gideceğim.
Tarih84


5 yorum:

Syhn dedi ki...

ben deee!!!

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

:))) çok tatlı bir anne olacaksın inanıyorum canım benim.

Baharatın Kızı dedi ki...

Aklımdan geçenleri okudun,hayallerimi okudun tatlım benimde çabam bu yüzden bende hamileliğe hazırlanıyorum laf aramızda kalsın:))) İnşallah bende böyle olurum;))

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

ah ah benim de en büyük hayalimdir bu sekilde hamilelik. ama gel gör ki türkiye'de bir kaç manken ve birkaç kesim dışında böyle hamilelik yasayanı ben daha görmedim.. Bizim göbekle birlikte masallah kafa göz, kollar, bacaklar, popo tam gaz ileride devam ediyor..

Ben her ne kadar dikkat etmeye çalışşsam da bayağı kilo alacağımı biliyorum öellikle son aylarda.. Şu an 1.5 - 2 kilo arasında değişiyor 3,5 ayda aldığım kilo son 3 ay o kadar hızlı kilo alınıyormus ki korkulu rüya gibi.. Zamanı gelince görücez :)

bu arada ben de sen gibi düşünür çocuk yapıcam su kadar derdim nasıl ki hamile kaldım zor cidden çok zor bir süreç hamilelik , çocuk dogduktan sonra ki zorluğu yazmıyorum bile :)

tarih84 dedi ki...

Syhn: =))

Örgü Çantam: inşallah Allah bana da doğru zmaan ve doğru insanla nasip eder.

Baharatın Kızı: oğğğ süpper haberler bunlar:)

Handan: Valla bilemiyorum canım sonuçta doğma büyüme kaç kuşak ben bile bilmiyorum İzmirliyim. Bizim yedi sülale süslüymüş dikkat etmiş maşallah taa geçmişten gelen doğal bir olay gibi fazla kilo almadan hamilelik. Ama ben başarabilit miyim gelecek gösterecek planlar her zaman tutmuyor.

İzmirde adım başı bu ara hamile ve hepsi manken gibi ben de bu duruma şaşırıyorum doğrusu nasıl oluyor bu iş diye.