20 Nisan 2012 Cuma

Yok mu bir dilim daha?

Doğum günüme son 2 gün kaldı. Ne giyeceğimi değil ama ne yiyeceğimi düşünür oldum:)) 3 aydır diyetteyim günler güzel geçti, bu günlerde 2 kilo eksik halimde olacağımı sanıyordum biraz can sıkkın neyse o da gider. Doğum günümde 1 dilim kaçamak yapsam yoksa bu kaçamağı bir kadehle mi değişsem kararsızım. Eeee öyle şaşırmayın diyet ruh hali diyelim:) Ödüllendirme mekanizması dimi:) Bu karamelize keklere bitiyorum. Keşke doğum günümde bir yüce gönüllü insan da bana cicili süslü kurabiye gönderse ne güzel olurdu ahhh ahhh
Tarih84

8 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

Bir dilim değilde belki bir tadımlık yiyebilirsin sonra çabaların boşa gider:)
sevgiler tatlım

tarih84 dedi ki...

ÖRGÜ ÇANTAM: haklısın, ahh ahhh diyorum:)

Joey Potter dedi ki...

Bu ne geri sayım kuşum kutlu doğum haftası gibi :)Hiç kasma bir dilim yiyebilirsin bence. Sen neyi nasıl dengeleyeceğini çok iyi bilirsin.

KAMİKAZE dedi ki...

Benimde canım istediii:) ne kadar güzel görünüyoo mütişşş:)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: haklısın aslında canım son ana kadar kararsızım doğrusu.

tarih84 dedi ki...

KAMİKAZE: dimi tam can çektirici:) yasakların çekiciliği diyelim.

Tuğba dedi ki...

Mrb ben Tuğba tesadüfen nette dolaşırken daha doğrusu dukan ve diyetlere bakarken buldum blog nuzu biraz gezindim ve çok hoşuma gitti.
Bende yeni başladım ilk diyetim umarım bu uzun sürde kg verebilirim.Umarım az kaçamakla atlatmışınızdır Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun . bende blog beklerim takipcinizim bu arada sevgilerle.
tugbaozok.com

tarih84 dedi ki...

Tuğba: Teşekkür ederim bir dilim pasta bir bira ile geceyi noktaladım:) Veee hiiç kilo almadım:) Mutlu oldum:) Bloğumda yakında yeni tariflerimi de ekleyeceğim inşallah bir faydam olur, diyette başarılar dilerim:)