23 Mart 2012 Cuma

Sporena: Sporculara ve spora gönül vermişlere dair herşey burada!

Bir öneri üzerine sporena.com sitesini inceledim. Ön yargımı kırabileceğini pek düşünmemekteydim. İnternet üzerineden alışverişin günden güne yaygınlaştığı zamanda ben ise günden güne bu olaya uzaklaşmaktayım. Birçok siteye girip birşeyler beğeniriz sonra yok kargo masrafı yok ek masraf bedeli yok o yok bu yapılacak alışverişten bin pişman siteyi terk ederiz. 
Peki SPORENA'nın farkı ne?
- Siteye ilk girişte siz üye olmasanız bile içerideki ürünleri görebiliyorsunuz. Bu bence artı bir özellik sizi bir iki resimle kandırıp üyelik sonrası hüsranla uğurlamıyorlar. Onca uğraşa mı yanayım yoksa bilgilerimi girip sıradan bir sitede var olmak zorunda kaldığıma mı?
- Sitede spora dair her şey var. Sporun her alanındaki giyim- aksesuar- ayakkabı ... Bir diğer özellik geniş ilgi alanı erkek- kadın- çocuk.
- Sitede birbirinden ünlü ve kaliteli markalar var. Nixon- Puma- New Balance- Nike- Ebruli ...
- Site sadece giyim aksesuar değil spor aletlerini de bulunduruyor. Yürüyüş bandından plates topuna kadar. 4 farklı plates topu markası var bu size hem marka tanınmışlığı seçimi hem de fiyata göre bütçe ayarlaması sunuyor.
- Alışverişinizi 30 gün içerisinde değiştirip iade edebiliyorsunuz, kargo bedeli ödemiyorsunuz. Hani siteye girersiniz de yok bilmem kaç lira sonrasına kargo bedeli yok demiyor sen gel yap alışverişini biz güvenli ve hızlıca ulaştıralım diyor.
- Birçok marka ve ürünün ülkemizde pek yaygın olmasa da modeli mevcut, mesela convers marka çizme ben mağazasında bile pek görmedim burada var ve indirimde.
- Yılın her dönemi indirim ve yeni ürün eklemesi mevcut bu harika bir olay. 
-Bültene abone olunduğunda 10TL lik indirim de size sunulmakta.
Sitede Gezinirken Seçtiklerim:

Bu saate aşık oldum! Muhteşem!
22 Nisan doğum günüm öncesi muhteşem bir seçim oldu. Bütçemi aşıyor:( Aslında pek pahalı değil ama malumunuz hala öğrencilik yaşıyorum:( Bu saate VURULDUM! Ahhh ahhhh diyorum.
Siteye bir uğrayıp inceleyin derim.
Tarih84

2 yorum:

Volkan DENİZ dedi ki...

Site çok güzel, çeşit de bol ama fiyat konusunda size katılamıyorum. Çünkü bu sitedeki malzemelerin çoğunu çok daha uygun fiyata bulabileceğiniz bir çok alternatif var.
Saygılar...

tarih84 dedi ki...

Volkan Deniz: bunu dikkate alacağım pek netten alışveriş yapmadığım için ben bulunabilirlik ve ek masrafsızlığa dikkat ediyorum.