2 Mart 2012 Cuma

Papatyalar açtı, cemreler düşmeye başladı peki bahar nerede?

Etraf günlük güneşlik diyoruz dışarı adım attığımız an titriyoruz. Güneşten gözlerimi kısarken bir yandan da eldivenimi giyiyorum. Cemre düşer hava ısınırdı hani? Soğuk vallahi soğuk. İzmir de kış mevsimini sonuna kadar yaşıyor:(  Apartmanın bahçesi papatya behçesine dönüşmüş ve inanın yeni fark ettim, ilaç gibi geldi. Hemen bir iki tane toplayıp koydum masamın baş köşesine. 
Papatya: bilmeyenlere bilgi olsun aşkımın en bilindik filmlerinden birinin sembolü! =)) Boşuna sevmiyoruz hani:)) Papatyaya gelmeden önce küçüklüğümden beri hatta bebeklik fotoğraflarım da dahil elimde hep beyaz gül ve lale olurdu. Aşk işte:))
İnşallah sıcak, güzel, neşeli günler yakındır diye umud ediyorum:)
NOT: Bu sabah küçük bir operasyon geçirdim, söz verdiğim yazılar biraz bekleyecek şimdiden kusuruma bakmayın ne olur. Sağlığım iyi çok şükür, operasyondan öte bir haftadır çektiğim sıkıntı korku beni bitirdi. Bir iki gün konuşmaz ve sıvı tüketirsem birşeyim kalmayacak şükür. Herkese kucak dolusu sevgiler.
Tarih84

8 yorum:

hayat güzel dedi ki...

ufacık bi çiçek görüntüsü ve kokusuyla nası değiştiriyo ortamın havasını:) blogları açtım, sen de ve bi blogda daha çiçek fotoğrafı gördüm, içim açıldı resmen:) hemen evime çiçek almalıyım, koklayıp mutlu olmalıyım:)

Ecehan dedi ki...

Geçmiş olsun.

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: çiçek candır o can sana da can katar:)

Ecehan: teşekkür ederim şükür iyiyim:)

Joey Potter dedi ki...

Papatyaları o kadar çok severim ki... Dawson's Creek dizisinde en sevdiğim çiftinde simgesiydi. Geçmiş olsun bu arada canım.

elma kurdu dedi ki...

papatyalar çok güzel görünüyo bende çok severim kendilerini çocukluğumuzda heryer bunlarla dolu idi evler yerlerini alana kadar :( geçmiş olsun bu arada

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: sağol, bilirim ne kadar sevdiğini.

elma kurdu:haklısınız küçükken en ulaşılır şeyleri ezer geçer fal bakarken şimdi onları düşünüp ne kadar şanslı olduğumuzu anlıyoruz.

 Stil Direktörü  dedi ki...

Canım benim geçsin gitsin diyelim çiçeklerin hiç solmasın kuzum

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü: aminn canım:)