16 Şubat 2012 Perşembe

Teşekkürler Keratirology by Elidor

Hafta sonu eve geldiğimde kocaman bir kutu ile karşılaştım, ilk başta anlayamadım çünkü hediye ya da bir firma ürünü beklemiyordum. Sonrasında acaba bu bir mikrodalga fırın mı dedim:)) (annem de ilk mikrodalga sanmış duydun mu Samsung!) Eee Samsung Beyaz'ın ne kadar yarışması varsa itinayla katılmıştım:) Güney Kore bizim kardeş ülke misali insan bekliyor tabi:)) Neyse biz konumuza dönelim.
Paketi açınca üstte gördünüz kutu çıktı, kutu içinini açınca da koskoca saç bakım seti woowww dedim yani gördüğünüz gibi yok yok :) Aynasını direk çantaya attım:) Pek kullanışlı canım:)
Saç maskesi şampuanı kremi 2 aşamalı saç bakım serumu güneşte yıpranmaması için saç sipreyi... baya ayrıntılı yok yok seti. Keratirology serisini daha önce denemedim pek de bilgim yoktu ayrıca Elidor ailesinden başka bir seri ürün kullanıyorum yakında yazacağım çok da memnunum. Bu kadar yazı yazdın eee ne diyorsun diyenlere: firmaya çok teşekkür ederim incelik gösterip böyle bir set gönderdikleri için, seti ablam kullanmaya başladı 1 ay sonra olumlu olumsuz ne varsa yeniden kaleme alacağım. Şuan kullandığım bir set varken bırakıp buna geçmek saçma olacaktı. Sonuçta hangisi işe yaradı bilemeyecektim. Ablam kullanınca bir fikir sahibi olup objektif olarak değerlendireceğim. Elidor ailesine yeniden teşekkür ederim:)
Tarih84

5 yorum:

CANBOGAZDAN dedi ki...

Ooo gule gule kullan tatlim :)

Neşvünema bulmak.. dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
sofrakeyfim,müjgan dedi ki...

güle güle kullanın handancım

İrma dedi ki...

vaay hediyede baya cömert davranmışlar nasıl kazanılıyor ki bu set?

tarih84 dedi ki...

Can Boğazdan: teşekkür ederim, ablam bu durumdan pek memnun sevdi ürünleri doğrusu:)

Neşvünema bulmak: fark etmedim ama imkansızı zorlayan bir durum olmuş çünkü benim kendi yazım hatta kendi çektiğim fotoğraflar nasıl bir çözüm bulunur bilememekteyim. Bugün yeni yazı gireceğim böylelikle sorun kalkacaktır şaşırdım doğrusu.

sofrakeyfim,müjgan: teşekkür ederim:=)

İrma: çok cömertler hakkaten de facebook üzerinden elidor sayfasını beğen ve takipte kal devamlı hediyeleri olmakta.