9 Şubat 2012 Perşembe

Only You : Yürü be ajussi!

Sevgili Makino Sev / Kaktüs çiçeği bloğunun sahibesi arkadaşımız aylarca film hakkında haberleri bizler için araştırdı yayınladı. Artık istesek de istemesek de merak etmiş izlemek boynumuzun borcudur demiştik:)) Bir Gong Yoo bir de So Ji Sub filmini izlememek ne mümkün malum eniştelerimiz:))
Neyse konuya gelelim film klişe ama işlenişi değil! Bizim bir filmde sıralayabileceğimiz her şey var, ama bunun dışında tahminlerin ötesinde kahpe kaderin de oyunlarının en beteri var. Oyunculuklar çok çok gerçekçi ki bu filmlerde az bulunur bir şey hele ki Güney Kore klişe oyunculuk replik ve mimiklerinden arındırılmış film nadir bulunurken. İzledim, sevdim, beğendim hatta vaktim olsa oturur başına tek kare ileri sarmadan yeniden izlerdim. 
NOT:İzleyeceklere bir not olsun filmde 1.25 dk de kızın lacivert eteğine dikkat edin ortaköy camisinin baskısı var:))
Film fragmanı:
İzlediğim filmler birikti bakın sizlere süre de tanıyorum yakında başlayacağım tek tek filmleri yorumlamaya bu son uyarımdır :)
Tarih84

9 yorum:

şizo-mizo dedi ki...

ben de izledim dün.. çok ağlattı beni yahu.. çok güzeldi.. izlesin herkes bu güzelliği.. evet jisub'tan bahsediyorum:D şaka bir tarafa film çok güzeldi.. izleyin evet.. :D

tarih84 dedi ki...

şizo-mizo: ben de aralıksız tek solukta izledim dün gece çok iyi geldi sevdim iyi işlenmişti ve OYUNCULUKLAR çok iyiydi helal dedim.

canlina dedi ki...

Az önce bitirdim çok beğendiiiim :))

Syhn dedi ki...

sı ji sub u özlemişim ben ama..
izlenmezmi izlenecek elbet ;)

KAMİKAZE dedi ki...

Bende ilk fırsatta izleyeceğim:)keşke kotalı olmasa netimiz de doya doya filmleri izleyebilsem.jisub çook hoş görünüyor:)

Canım bende mimin var:)

sevgilerimle:)

tarih84 dedi ki...

canlina: benimde hala aklımda ne güzel bir filmdi yaa:((

Syhn: izle izle süpper geliyor:)

Kamikaze: ahh kota çilesini ben çok çektim tavsişye derim uydu netre geç kotalı ile aynı fiyat sınırsızı

MakinoSev dedi ki...

inanır mısınız ben de çok beğendim :D :)))))
senin ajussi böyle romantik dramlarda daha çok tecrbesi var ama benim ki de iyi iş çıkardı di mi :D gerisi gelecek inşallah :D

tarih84 dedi ki...

Makino Sev: ahh ahh benimki maşallah inandırıcılık tavan izleyemiyorum bile kahroluyorum:((

ikisi de baya iyi oyunculuk sergilemiş ben filmi de oyuncuların performansını da çok beğendim.

Adsız dedi ki...

Adsız dedim hemen yazmk için ama ben meryem:) yahu fim süper su ji sub mükemmel hele ki sapık patrona daaldığı sahnede aşık oldum flan da:) lacivert etek ve cami baskısı için şeyaptım hangi kız giymiş ya başrolde ki mi ?