28 Şubat 2012 Salı

Magnetic Nail Lacquer ( Manyetik Oje ) / Mıknatıslı Oje!

Oje oje olalı bu kadar teknolojik müdahale görmedi! :)) Son 3 yıldır ya da benim takip edebildiğim kadarıyla oje kavramında köklü değişiklik yaşandı, nano teknoloji oje oluşum zerreciklerine de müdahale etti. Ama baksanıza çok keyifli:)
Önce ojeyi sürüyorsunuz sonrada yanlamasına enlemesine boylamasına artık nasıl istiyorsanız mıknatısı tutup tırnaklara hareket katıyorsunuz:)
Gri ve krem tonlarında iki mıknatıslı oje görünümü.
Ojeli zarif ve kokoş ellerin sahipleri, canım mankenlerim:)) Lezzet Kahvesi ve Cevverin Mutfağı'na çok teşekkür ederim:)) 
Fotoğrafları çeken Yemek ve Biz'i unutmamalıyız sayende makina taşımaya son, çok teşekkürler:)
Cevverin Mutfağı diğer adıyla Keyfimce canım Koredaşım:)) Onun tırnak süsüne yetişmek ne mümkün son trendler onda:) Kocaman öpüyorum seni:)
Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ben sevemedim bu manyetik oje işini :) Enteresan aslında bir tane deneyeceğim bir ara.

Cevver dedi ki...

Ayyyyyy güzel koredaşım sen sevsen daha güzellerini yaparsın.Ama o akşam sözleşmiş gibi İsmet'cimle ikimiz aynı ojeyi sürüp üstelik İsmet yanında ojeyi de getirip resim çektirip eğlenirken.Sen haberci gözüyle bakıp bu durumu sayfana taşıdın :))Kolay gelsin canım.Yazdıkların için teşekkür ederim :))

cocuklarlamutfakta dedi ki...

Denemek isterim...Çok beğendim..Arkadaşlarımıza da çok yakışmış hani :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: kime anlatsam ilginç geldi sayemde en az 3-4 kişi denemek için aldı yeni renkler çıkarsa belki sana da hitap edebilir.

Cevver: ahhh ahh o gece sanki beni düşünerek gelmişsiniz benim takipçilerim için de değişiklik olmuş oldu zarif bayanların büyük jesti:)
Kocamannnnn sarılıyorum tatlıma:)

çocuklarla mutfakta: ever gerçekten de arkadaşlar hakkını vermiş ojelerin:))

İrma dedi ki...

flormar da çıkarmış bunlardan 5 tlydi. ben de bir kere kullanıp atarım bunu diyip almadım ama krem rengi çok goş görünüyor gr ninkini alabilirim;)

tarih84 dedi ki...

İrma: :)) valla enteresan hoşuna gittiyse denemelisin derim yinede:)

 Stil Direktörü  dedi ki...

Canısı ya ben bunu sevemedim gitti be kuzum .( Senin ton yine içlerinde en güzeli valla
Öperim çokca!

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü: enteresan bir oje stili bakalım bir iki aya anlarız tutup tutmayacağını ama çatlak oje mi bu mu deseler tercihim bundan yana olurdu çatlak ojenin cılkı çıkmıştı.