21 Şubat 2012 Salı

Ajanda almak için çok mu geç?

Günler akıp geçiyor yetişmek çok zor, bir sürü iş bir sürü akılda tutulası şey. Şubatı neredeyse sonlandıracağız ama ben hala şubat ayında olduğumuzun bile farkında değilim. Yapılacakları akılda tutmaya çalışmak da bir o kadar yorucu. Bu akşam oturdum net başına ve 2012 takvimi açıp başladım şubatın kalanında hangi gün neler yapacağımı listelemeye. İnanın bir kağıda yazmak beynimi boşaltmak ilaç gibi geldi. Huzura erdim ohhh çok şükür. 2012 takvim link için TIKTIK
Liste uzun gibi görünüyor her satır birgün ve o günde  yapılacaklar. İşe başladın mı gerisi geliyor. Neyse asıl konuya gelelim. Yeniyıl yaklaşırken bu sene bir ajanda almalıyım hatta şık birşey olsun uzun süre kullanabileyim sene bitiminde ajanda içini yenilerim dedim. İstediğim gibi bulamadım seçenekler deri ve koyu renklerle devam etti. Forever New mağazasının ürünlerini çok severim daha öncede bahsetmiştim. Bugün yine uğradım, ve çok şık ajandalar gördüm başta cüzdan zannettim beyaz şık deri cüzdanı açınca içinde pembe ajanda yapraklarını gördüm fiyatına bakmak aklıma gelmedi. Ortalama 30tl civarıdır diye tahmin ediyorum. Sonrasında dikkatimi ipad ve laptop uyumlu çantalar çekti. Çok hoşlardı ipadlerin dokunmaktik ekranlarına uyumlu ve lap top çantaları ise günlük zamanda da defter kitap konup kullanılacak türden. Kalite ve şıklığa göre fiyatlar makul sayılır. Lap top çantam yok ve lap topumun çizilmesinden korkuyorum aslında böyle birşey almalı mı diye düşünmekteyim, nasılsa yeni sezon bulunur:)
Şimdi sizlere bir sorum var: ajanda almak için çok mu geç akladım yoksa 2013'ü mü beklemeliyim?
Tarih84

11 yorum:

Grace dedi ki...

ajanda ıcın hıcbır zaman gec degıldır :)

Berre dedi ki...

2012 daha yeni basladi Tarih, dur :)

Ben de ajandami Subat basladiktan sonra aldim. Icine sineni bulana kadar vakit geciyor bir :)

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

tatlım niye geç olsun bolca not tutuyorsan al kullan:) sevgiler

Dilek dedi ki...

Bence şimdi almazsan geç kalırsın :) daha 10 ay var önümüzde :))

CANBOGAZDAN dedi ki...

sadece 2 ayi gecti Handancim geride daha 10 koca ay var, bence sen ilk firsatta guzel bir ajanda almalisin kendine canim. Cok opuyorum, gorusuruz :)

tarih84 dedi ki...

Grace, Berre, Örgü Çantam, Dilek, Can Boğazdan çok haklısınız arkadaşlar henüz geç değilken ben ajandayı almalıyım. Bu hafta içinde alıp geçen günleri de önemli not kısmı gibi kullanarak doldurmaya başlarım sağolun içime sindirdiniz:)

birtutamkekik dedi ki...

güzellikleri not edebilmeniz dileğimle.)
sevgiler..

Syhn dedi ki...

2012 için çok mu geç bilemem ama 2013 için çooook erken :D
hiç bi yerden eşantiyon gelmedi mi?

tarih84 dedi ki...

birtutamkekik: teşekkür ederim:))

Syhn: yok gelmedi canım zaten benim aradığım şık ve yanımda taşınabilir boylarda birşeydi.

çeşnici Handan dedi ki...

Daha senenin başındayız bence sen hemen git gönlünü çalan bir ajandayı al ve içine hep güzel notlarını yaz. Sevgilerimle.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan: şimdi yeni yazımda müjdeyi verdim, ajandayı aldım ve ilk başta pek incelememiştim meğer harika bir ajanda imiş:)