6 Ocak 2012 Cuma

Padam Padam canımı çok yakıyor

Padam padam başladı başlayacak derken dizi ilk yarısını tamamladı. Dizi öncesi bolca yazı yazdın şimdi niye suskunsun diyenlere sözüm: canım yanıyor izleyemiyorum. Öncelikle dizi çok vurucu bir sahne ile açılış yaptı. Bunu saklamanın manası da yok yani spoiler kapsamına dahil değil! Bir idam sahnesi, hayatın bittiği an aslında hayat yeniden başladı. Biraz doğa üstü ögelere sahip. Doğa üstü öge Kim Bum bile kendi içinde doğa üstü:)) Adam gay bir melek buyur burdan yak. Tabi dizi izlerken böyle mi değil mi sonradan anlaşılacak bu 1. bölümün bendeki etkisi ve tanıtımlardaki hal ve duruş yorumum. Şöyle düşünün bir, kendinizi benim yerime koyun. Sevdiğin adam gün geçtikçe daha genç bir görünüme sahip olsun, taş üstene taşlaşsın sonra bir kızla başrol de oynasın aşk meşk dolu dizgin devam etsin ama ne sahneler gel sen izle bir de hanım hanımcık anlat oldu valla kıyamet kopar. Bne diziyi indirip arşivliyorum bittiğinde 2 günümü diziye adayacağım. Sonrasında da bolca kolaj ve yazı sizlerle olacak. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim Kıvanç Behlüllükten Kuzeyliğe nasıl dönüştü ise Jung Woo da Beyfendilikten taşralı kıroya dönüştü. kore kırosu aşkım benim. O sakız çiğneyiş tükütüş laf atış yirim seni ben yirim yirim:))
Tarih84

6 yorum:

Cevver dedi ki...

kore kırosu aşkım benim. O sakız çiğneyiş tükütüş laf atış yirim seni ben yirim yirim:))

Aşk böyle bişey işte.Jung Woo'nun herşeyi güzel geliyor pudracığıma :))

tarih84 dedi ki...

Cevver: ahhh canım tatlışım malesef aşk böule birşey en nefret ettiğin şeyler bile muhteşem gelebiliyor:))

Joey Potter dedi ki...

Ahhh kuzum benim kıyamam ben sana :) Ya Bumienin rolü gay falan değil. Paranoyaklaşma sen de ha ha :) Uçan kuştan kıskanır oldun adamı :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: o uçan kuşun kanatlarını yoldurtacak bana:)

j.d. dedi ki...

Bende aynı sen gibi yapıyorum, dizi bitmeden izlemeyecemm :D

Nee Bumie dizide gay mi?? O_o

tarih84 dedi ki...

j.d: Gay mi değil mi ilerleyen bölümlerde anlaşılıyor ilk iki bölüm çok şüpheli :)) Ben askıya aldım başrole duyduğum aşk nedeniyle eş zamanlı izlemek kalp ağrısı yaratıyor.